Uprise Elite Teras Evler'in satışı başladı

Uprise Elite Teras Evler'in satışı başladı

Kartal'da inşa edilen Uprise Elite projesinde üçüncü etabı oluşturan Teras Evlerin satışı başladı.Teknik Yapı'nın Kartal'daki ikinci büyük projesi Uprise Elite'in, Teras Evleri kısmını oluşturan 38 özel daire projesi satışa sunuldu. Uprise Elite projesini Klasik Teknik Yapı çizgilerinin modernize edilmiş son projesi olarak niteleyen Başkan Nazmi Durbakayım, satış ofisinde düzenlenen barbekü partisinde Teras Evlerin satışıyla ilgili bilgiler verdi. Teknik Yapı Başkanı Nazmi Durbakayım; yüzde 20 peşinatla 180 aya kadar vade imkanı ile satışa sunulan dairelerin fiyat Aralığının 522 bin 400 ile 863 bin 900 YTL olarak belirlendiğini açıkladı. Şehir içinde villa tarzı bir yaşam alanı isteyenler için tasarlanan Teras Evlerin 3+1 ve 5+1 tipi dubleks penthouse tarzında olduğunu belirten Nazmi Durbakayım, adında anlaşılacağı gibi Teras Evler'in tamamında sadece o daireye ait teras bahçelerin olacağını söyledi.

Canlı müzik eşliğinde düzenlenen barbekü partisinin, Teknik Yapı ailesine katılanlar için küçük bir yaza veda partisi niteliği olduğunu da vurgulayan Teknik Yapı Başkanı, gösterilen talebin büyük memnuniyet yarattığını sözlerine ekledi.

Yeşillikler içinde, çok özel 38 teraslı dubleks daire

Teras Evler'de 27 adet 3+1 tipi ve 11 adet 5+1 tipi olmak üzere toplam 38 adet daire yer alıyor. 3+1 olarak planlanan Teras Evler konumuna göre 4 ayrı tipten oluşuyor ve büyüklükleri 160 ile 175 metrekare arasında değişiyor.  Buna bağlı olarak da 3+1 tipi Teras Evlerin fiyat aralığı 522 bin 400 ile 587 bin100 YTL arasında belirlendi. Yaklaşık 290 metrekare büyüklüğündeki 5+1 dairelerin fiyatı ise 863 bin 900 YTL olacak.

Teras evlerdeki en önemli farklılıklardan biri de ısıtma sisteminin kombi olarak tercih edilmesi. Teras Evler'de ki daire tiplerine göre depo, kiler, çamaşırlık bulunuyor. Orman manzaralı dairelerin tamamında konvansiyonel sistemin kullanılıyor. Teras Evlerin dikkat çeken en önemli özelliği ise hepsinin 50 ila 56 metrekare büyüklüğünde değişen ahşap terasları ile özel otopark alanlarına sahip olması. Teras Evler'de yaşayan malikleri, dilerlerse dairelerine otopark veya ana kapıdan giriş yapabilecek.

Projede kullanılan malzemeler ve dairelerin donatıları Teknik Yapı anlayışını yansıtan yüksek kaliteli markalardan oluşacak. Uprise Elite projesinin donatılarında; Rehau doğrama, ithal ankastre mutfak, ithal laminat parke, ithal seramik, Vitra ve Artema armatür kullanılacak.  Teras Evler'de yaşayanların yararlanacağı ortak sosyal donatılar arasında basketbol- sahası, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, Türk hamamı, sauna, steam-room, squash ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

www.upriseelite.com

Tel: 0 216 386 15 55 

Projeden görüntüler için tıklayınız