Uprise Elite'te 112 bin YTL'ye! 15 Mayıs'ta satışta

Uprise Elite'te 112 bin YTL'ye! 15 Mayıs'ta satışta


Teknik Yapı, Uplife Park projesinden sonra Uprise Elite ile Kartal'a yatırım yapmak isteyenlere bir fırsat kapısı daha açıyor.


Teknik Yapı Kartal'daki ikinci büyük projesi satışa sunuluyor. Kartal'da yapılan basın toplantısına konuşan Teknik Yapı Başkanı Nazmi Durbakayım, Uprise Elite projesinde yer alan dairelerin satışına 15 Mayıs'ta başlanacağını açıkladı. Basın toplantısında yurtdışı ve yurtiçi piyasaları da değerlendiren Başkan Nazmi Durbakayım, Uplife Park projesine gelen yoğun talep nedeniyle Uprise Elite projesinin öne alındığını açıkladı.
Gerek Uphill Court projesinde gerekse Uplife Park projesinde olduğu gibi `doğru yerde`, `doğru donanımda', `doğru büyüklükte', `doğru kitleye' ve `doğru fiyatla' kaliteli konutlar üretilmesi halinde talebin her dönemde yüksek olacağına vurgu yapan Nazmi Durbakayım, "1974 yılında inşaat sektöründe adım attığımda 50 bin metrekarelik sanayi yapılarında çalışmaya başladık. Eş zamanlı olarak sanayicilerin konut talebini de karşıladık. Hem de dekorasyonundan anahtar teslimine kadar.  Özel sektörün kısıtlı zamanda, belli bir bütçe ile kaliteli işler istediğini yaşayarak öğrendik. Konut inşaatının, sanayi inşaatına göre daha detaylı ve zor olduğunu gördük. Dolayısıyla geldiğimiz noktada, Teknik Yapı'dan konut alanların ve alacak olanların ne istediğini ve beklentilerini çok iyi biliyoruz. Her yeni projemizle de, yarattığımız müşteri memnuniyetini bir adım daha ileri götürüyoruz.  -Fidan yetiştirmesini bilmeyen orman yaratamaz- cümlesi yaptıklarımızı çok iyi özetliyor. 1974'de fidan dikmeye başlayan Teknik Yapı,  1990'lı yıllarda Anadolu Yakası'nın en yüksek binaları olan Osmanlı Residence, Perek Residence Salih Bey Residence ve 2006'da başladığımız Dilman Towers ile bu fidanı büyüttü. Uphill Court, Uplife Park ve Uprise Elite projeleri ise fidanlardan oluşan bir orman halini aldı. Uphill Court ve Uplife Park projelerinde bunun en güzel örneğini yaşadık. Her iki projede satışa çıktığı anda yoğun talep gördü. Özellikle Uplife Park projesindeki her daire için yaklaşık 10 talep geldi. Birçok müşterimiz, arzu ettiği daireyi alamadı. Bu nedenle, Uprise Elite projesindeki çalışmalarımıza hız verdik. Satış ofisine gelen müşterilerimizin nasıl bir daireye sahip olacağını göstermek için, bire bir ölçülerinde ve donatılarda örnek daireyi hazırladık." diye konuştu.
Teknik Yapı'nın yaklaşık 2 bin konutluk üç projesinin Kartal'da gerçekleştirileceğini açıklayan Başkan Nazmi Durbakayım, Kartal'ı İstanbul'un güneye açılan kapısı olarak tanımladı. Geçmişle gelecek arasında köprü kuran projelere imza atan Teknik Yapı'nın Kartal'a Uplife Park projesiyle giriş yaptığını hatırlatan Başkan Nazmi Durbakayım, "Stratejik konumuna bağlı olarak hizmet ve yerleşim alanında yeni bir yapılanmaya sahne olan Kartal, yeni bir merkez olacak. Uprise Elite projemiz ise `Kartal-Pendik Kıyı Kesimi Kentsel Tasarım Projesi'yle birlikte İstanbul'un yeni prestij ve turizm alanı olacak Kartal'ın giriş kapısı olacaktır" dedi.

Üç ayrı yaşam alanı sunacak

Uprise Elite projesini Klasik Teknik Yapı çizgilerinin modernize edilmiş son projesi olarak niteleyen Başkan Nazmi Durbakayım, "37 bin metrekare arsa üzerine inşa edilecek olan Uprise Elite; Ataşehir Uphill Court, Bahçeşehir Uphill Court, Dilman Towers ve Uplife Park projelerinin en iyi özelliklerini barındıran bir eser olarak yükselecek" bilgisini verdi.

Üç yüksek blok, bir residence ve Teras Evler'den oluşan Uprise Elite projesi 704 adet daire ile 8 adet ticaret alanından oluşacak. Projede yer alan ve 19 kattan oluşan üç blokta 1+1 2+1, 3+1 ve  4+1 tipi daireler, penthouse dubleks tarzı Teras Evler'de 3+1 ve 5+1 tipi daireler, 42 katlı residence bloğunda ise özel 1+1, 2+1 ve 3+1 tipi daireler olacak. 19 katlı üç blokta 120 adet 1+1, 123 adet 2+1, 97 adet 3+1 ve 20 adet 4+1 tipinde daire bulunacak. Teras Evler'de 27 adet 3+1 tipi ve 11 adet 5+1 tipi olmak üzere toplam 38 adet daire yer alacak. Residence bloğunda da ağırlıklı 1+1 olmak üzere (186 adet), 2+1 (108 adet) ve 3+1 (6 adet) tip olmak üzere toplam 306 daire satışa sunulacak.