23 / 03 / 2023

Üst düzey soğutma sistemine sahip buzdolapları fiyatlarıyla yüzünüzü güldürecek! 29 Ocak 2023 fiyat listesi

Üst düzey soğutma sistemine sahip buzdolapları fiyatlarıyla yüzünüzü güldürecek! 29 Ocak 2023 fiyat listesi

Her bütçeye uygun buzdolapları indirimli fiyatlarıyla Bosch mağazalarında müşterilerini bekliyor.Üst düzey soğutma sistemine sahip buzdolapları fiyatlarıyla yüzünüzü güldürecek! 29 Ocak 2023 fiyat listesi
Mutfaktaki en temel ihtiyaçlarından biri şüphesiz buzdolabıdır.Sahip olduğu üst düzey soğutma sistemiyle gıdaların ilk günkü tazeliğini ve lezzetini uzun süre koruyarak ev hanımlarının tercihi.Dikkat çeken teknik özellikleri ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan bu ürün, kaliteli yapısı ile mutfaklarda fark yaratır.

BUZDOLABININ GENEL ÖZELLİKLERİ

  • 559 litrelik iç hacmiyle gıdalar için yüksek bir depolama alanı ortaya koyan bu ürün, A++ enerji verimlilik sınıfı ile kullanıcılarının %40 enerji tasarrufu sağlamasına yardımcı olur.
  • Oldukça kompakt bir şekilde tasarlanan buzdolabı, mevcut Big Box çekmecesi ile dondurulmuş gıdalar için geniş hacimli bir alan sunar.
  • Ayrıca VitaFresh ayarlanabilir nem kontrol mekanizması ile yiyeceklerinizin türüne göre bir sıcaklık ayarı yapmak kolaydır.
  •  Bosch buzdolabının No Frost derin dondurucu teknolojisi, yiyeceklerin üzerinde oluşan buzlanmanın önüne geçer. 
  • Mevcut 42 dB ses seviyesiyle mutfağınızda son derece sessiz bir şekilde çalışan bu buzdolabı, üst kapağındaki LCD elektronik panel sayesinde dolap içi sıcaklık veya soğukluk ayarını kolay bir şekilde kontrol etmenize yardımcı olur.
  • Mevcut AirFresh filtresi ile dolap içerisinde hava akımı oluşturarak gıda kokusunun buzdolabının içine yayılmasına engel olur.
  •  Ayrıca Super Freezing fonksiyonu ile dondurucu bölümüne koyulan gıdaları oldukça kısa bir sürede dondurarak üstün soğutma performansını ortaya koyar.
  • Sahip olduğu Multi Air Flow sistemi, buzdolabı içerisinde çok yönlü hava akışı sağlayarak bütün ürünlere eşit bir şekilde soğuk hava akımı meydana getirir.

Peki bu buzdolaplarının indirimli fiyatı nedir?
 
Geri Dön