Valide Suyu Konutları'nda satılık konutların fiyatları 268 bin TL'den başlıyor!

Valide Suyu Konutları'nda satılık konutların fiyatları 268 bin TL'den başlıyor!

Projeden konut sahibi olmak için konut bedeli peşin veya minimum peşinat sonrası banka kredili taksit yapılabiliyor. 11 ve 12 katlı bloklar halinde yükselen Valide Suyu Konutları'nın mimari tasarımını İrfan Akın yaptıGaziosmanpaşa-Küçükköy'de hayata geçirilen Valide Suyu Konutları, 9 bloktan meydana geliyor. 27 bin metrekare arsa üzerine konumlandırılan Valide Suyu Konutları'nda son 12 konutun satışı devam ediyor.

2+1, 3+1 ve 4+1 konutların yer aldığı projede 4+1 konutların satışları tamamlandı. Valide Suyu Konutları'nda 2 oda 1 salon konutların fiyatları 268 bin TL ile 340 bin TL, 3 oda 1 salon konutların fiyatları ise 310 bin TL ile 334 bin TL arasında değişiyor.

Projeden konut sahibi olmak için konut bedeli peşin veya minimum peşinat sonrası banka kredili taksit yapılabiliyor. 11 ve 12 katlı bloklar halinde yükselen Valide Suyu Konutları'nın mimari tasarımını İrfan Akın yaptı.

Forum İstanbul AVM'ye 5 kilometre uzaklıkta yer alan projede yetişkin ve çocuk olmak üzere iki adet yüzme havuzu, güneşlenme terasları yanı sıra 24 saat güvenlik, kreş, açık spor alanları, çocuk oyun alanları, fitness center, sauna, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, ve açık spor alanları mevcut.

0212 618 00 53
www.validesuyukonutlari.com


Zeynep Karabag/Emlakkulisi.com