Valle Lacus yatırımcısına yüzde 25 kazandıracak!

Valle Lacus yatırımcısına yüzde 25 kazandıracak!Valle Lacus villaları, kullanılan ileri teknoloji ve sistemler sayesinde hayallerin ötesinde bir yaşam vaat ediyor. Valle Lacus’tan villa alan yatırımcıların ise, 18 ayda yüzde 25 kazanması öngörülüyor.


İstanbul’da Büyükçekmece Gölü’nün kıyısında, doğal hayatın içerisinde, konforlu ve lüks bir yaşam vaat eden Valle Lacus, KLK Yapı tarafından kendi arazisi üzerinde inşa ediliyor. 44 özel villadan oluşan proje, aynı zamanda kullanılan son teknoloji ve sistemler sayesinde sakinlerine yüzde 65’e varan ısı tasarrufu sağlıyor. 


3. Havaalanı, 3. Köprü ve Maslak transit hattına ulaşımın kolayca sağlanacağı proje lokasyonu ve E-5 bağlantısı ile dikkat çeken Valle Lacus’un, yatırımcısına 18 ayda yüzde 20-25 oranında bir kazanç sağlayacağı öngörülüyor. İki etap şeklinde teslim edilecek olan Valle Lacus’ta ilk teslim tarihi 25 villa için 30 Şubat olarak planlanırken, 19 villa da 31 Aralık 2016’da teslim edilecek.


Farklı tasarımı, işlevsel sosyal tesisi ve kişiye özel yaşam alanlarıyla hayata geçen proje, enerji ve ısıtma tasarruf sistemleriyle dikkat çekiyor. Bu özellikleriyle Breaam sertifikası almaya aday olan projedeki villalar, her biri 1.050 m²’lik brüt alana, 11 m²’lik bir iç bahçeye ve 2 dönümlük bahçesinde de 72 m²’lik ısıtmalı özel yüzme havuzuna sahip bulunuyor. Valle Lacus villalarında 8 yatak odası, 8 banyo ve 2 büyük yaşam salonunun yanı sıra mini sinema salonu, sauna, buhar odası, özel havuz ve pek çok ayrıntı villa sakinlerinin hizmetine sunuluyor. 


Akıllı villaların m2 fiyatı 1.682 $’dan başlıyor 

Villaları özel hale getiren özelliklerden biri de; akıllı ev sistemlerinin entegre şekilde tasarlanmış olması. Bir panel üzerinden dil seçenekli olarak ısıtma soğutma aydınlatma güvenlik sipariş site yönetimi ve yol durumu gibi pek çok konuda işlem yapılabiliyor. 

Ayrıca bu sistem; uygulamalar sayesinde ev dışından da yönetilebiliyor. Her villanın 1 araçlık kapalı, 2 araçlık açık otopark alanı bulunuyor. Villaların metrekare fiyatları ise 1.682 $ - 2.019 $ arasında değişiyor.


İngiltere’den ‘Yüksek Övgü Ödülü’ geldi

Valle Lacus, KLK Yapı’ya İngiltere’den ‘International Property Awards’dan ödül de kazandırdı. ‘Türkiye Konut Geliştirme Kategorisi’nde ‘yüksek övgü’ anlamına gelen ‘Highly Commended Awards’ı almaya ‘enerji ve ısıtma tasarruf sistemleriyle çevreci yaklaşımı’ ile hak kazandı. 

İlk defa 1995 yılında düzenlenen ‘International Property Awards’; konut ve ticari gayrimenkul projelerini ve bu projelere ait iletişim ve pazarlama kampanyalarını değerlendiriyor. Web Adresi: www.vallelacus.com.trHaber Bugün Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


KLK Yapı, Büyükçekmece Gölü kıyısında inşa ettiği Valle Lacus projesinde konut alıcısına 18 ayda yüzde 25 prim garantisi verdi. Villaların metrekare fiyatı bin 682 dolardan başlıyor. Her villanın 1 araçlık kapalı, 2 araçlık açık otopark alanı bulunuyor. 45 milyon dolar yatırımla yükselen sitede konutların büyüklüğü 672 metrekare olarak veriliyor.


Bugün Gazetesi


Haber Dünya Gazetesi'nde şöyle yer aldı;

İstanbul'da Büyükçekmece Gölü kıyısında lüks bir yaşam sunan Valle Lacus'tan villa alan yatırımcıların 18 ayda yüzde 25 kazanması öngörülüyor. KLK Yapı tarafından kendi arazisi üzerinde inşa edilen proje 44 villadan oluşuyor. Kullanılan son teknoloji ve sistemler sayesinde sakinlerine yüzde 65'e varan ısı tasarrufu sağlaması beklenen projenin, 3. Havaalanı, 3. Köprü ve Maslak transit hattına ulaşımın kolay olması ve E-5 bağlantısı ile de yatınmcısına 18 ayda yüzde 20-25 oranında bir kazanç sağlayacağı öngörülüyor. İlk teslim tarihinin 25 villa için 30 Şubat olarak planlandığı projede, villaların metrekare fiyatları ise 1.682 dolar 2.019 dolar arasında değişiyor. 


Dünya