Varyap Plaza’da metrekaresi 5 bin 750 TL’ye dükkan!

 Varyap Plaza’da metrekaresi 5 bin 750 TL’ye dükkan!

Firma: Varyap

Proje: Varyap Plaza


Pendik’te hayata geçen Varyap Plaza projesi E-5 otoyolu üzerindeki konumu ile dikkat çekiyor. Teslimleri gelecek yıl yapılacak olan projede 26 adet ticari birim yer alıyor32 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçen  Varyap Plaza   Varyap  Yapı imzası taşıyor. Projede ofislerin yanı sıra 26 adet ticari ünite yer alıyor. 9 katlı tek blok halinde yükselen projede satışa sunulan 26 adet dükkandan kalan 14 dükkanın satışı sürüyor. İlk etap satışları tamamlanan projede yer alan dükkanların alanları 105 ile 226 metrekare arasında değişiyor.


Kalan 7 adet dükkanın sahibini beklediği Varyap Plaza projesinde dükkanların metrekaresi 5 bin 750 metrekareden başlıyor. Halkbankası ile anlaşmanın yapıldığı projede 120 aya kadar vade yapılabiliyor. Yine yüzde 50 peşinatla şirket bünyesinde 12, 18 ve 24 ay vade farksız taksit imkanı da mevcut.


Projede yer alan dükkanlar yemek, pastane ve çeşitli konseptlerde hizmet vermek üzere tasarlandı. Projede teslimlerin gelecek Haziran ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor. Varyap Plaza projesi Gebze Organize Sanayi Sitesi, Tuzla Tersanesi, Pendik Marina ve E-5 karayoluna yakın konumda yer alıyor.
444 54 56

http://www.varyapplaza.com

Gülay ODABAŞIprojeye sor