Via Port Outlet Shopping'te ödüllü satranç turnuvası başlıyor!

Via Port Outlet Shopping'te ödüllü satranç turnuvası başlıyor! Via Port Outlet Shopping'te ödüllü satranç turnuvası başlıyor!

Via Port Outlet Shopping 5. yıl kutlaması için satranç meraklılarına ödüllü satranç turnuvası düzenliyor...


Bu yıl beşinci yılını kutlayan, Türkiye'nin en büyük outlet konseptli açık hava alışveriş merkezi Via Port Outlet Shopping, satranç meraklıları için turnuva düzenliyor. 6-7 Temmuz tarihlerinde Via Port Outlet Shopping'te gerçekleşecek ödüllü Satranç Turnuvası'na, 15 yaş altı tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.


Via Port Outlet Shopping'in Bemar Kariyer Okulları iş birliğiyle gerçekleştireceği "Satranç Turnuvası" bu hafta sonu gerçekleşecek. Çok sayıda öğrenciyi paylaşım, dostluk ve kardeşlik ortamında bir araya getirmeyi hedefleyen ödüllü Satranç Turnuvası'na, katılım göstermek isteyenlerin en geç 4 Temmuz Perşembe gününe kadar başvuru yapmaları gerekiyor.


15 yaş altı herkesin ücretsiz olarak katılıp rakipleriyle yarışabileceği turnuvada, dereceye girenlere satranç takımıyla

birlikte British Town Dil Okulları'nda geçerli; birinciye 1500 TL, ikinciye 1000 TL ve üçüncüye 500 TL'lik eğitim hediye çekleri verilecek.


Başvuru için tel: (0216) 483 60 30 ya da www.bemarkariyer.net