10 / 08 / 2022

Via Properties & Finansbank proje finansman anlaşması imza töreni 3 Haziran'da!

Via Properties & Finansbank proje finansman anlaşması imza töreni 3 Haziran'da!

Via Properties & Finansbank proje finansman anlaşması için 3 Haziran'da gerçekleşecek imza törenine Finansbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Sinan Şahinbaş ve Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Coşkun Bayraktar ev sahipliği yapacak...Finansbank olarak, Türkiye’nin büyümesinde önemli olduğunu düşündüğümüz gelir getiren gayrimenkul, enerji, altyapı ve özelleştirme finansmanları başta olmak üzere proje finansmanındaki aktif rolümüzü devam ettiriyoruz.


İçinde bulunduğumuz yıl proje finansmanındaki yüksek hedeflerimizi destekler nitelikte, Türkiye’nin gayrimenkul ve perakende sektöründe önde gelen gruplarından Via Properties ile başarılı bir finansman ortaklığına imza atıyoruz. Toplam 125 milyon Euro tutarındaki kredi ile grubun mevcut projelerinin yanı sıra Tuzla Viaport Marine projesinin finansmanının sağlanması da hedeflenmektedir.


İmza töreni, Finansbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Sinan Şahinbaş ve Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Coşkun Bayraktar ev sahipliğinde, her iki şirketten üst düzey yöneticilerin de katılımıyla 3 Haziran Salı günü gerçekleştirilecek.