Viaport Marina basın toplantısı 18 Mayıs'a ertelendi!

Viaport Marina basın toplantısı 18 Mayıs'a ertelendi! Viaport Marina basın toplantısı 18 Mayıs'a ertelendi!

Viaport Marina, kapılarını açmak için geri sayıma başladı. 1 milyar TL'lik yatırım bedeliyle inşa edilen Viaport Marina, Via Properties tarafından hayata geçiriliyor. Projenin basın toplantısı 18 Mayıs 2015 Pazartesi günü gerçekleşecek.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Türkiye'nin en değerli projelerinden biri olarak gösterilen, dünyanın en hızlı roller coaster'larından birine sahip tema parkı, 750 yat kapasiteli marinası ve denizin üzerine konumlanan alışveriş adasıyla, dünyada eşi bulunmayan mimariye sahip Viaport Marina, kapılarını açmak için geri sayıma başladı. 1 milyar TL'lik yatırım bedeliyle inşa edilen Viaport Marina, Via Properties tarafından hayata geçiriliyor. 

 

Viaport Marina'nın inşaat süreci hakkında bilgiler vereceğimiz, var olan yatırımlarımız hakkında genel değerlendirme yapacağımız ve yeni projelerimizden bahsedeceğimiz basın toplantımıza katılımınızdan onur duyarız. 

 

Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar'ın katılımıyla gerçekleştirilecek toplantıda tüm Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulunacak. Basın toplantısı 18 Mayıs 2015 Pazartesi gününe ertelendi.pus