09 / 02 / 2023

Viaport Venezia projesinde 339 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Viaport Venezia projesinde 339 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Firma: Bayraktar & Gürsoy Yatırım Ortaklığı

Proje: Viaport Venezia

Viaport Venezia Ofis projesi Bayraktar ve Gürsoy imzası taşıyor. Viaport Venezia projesinde yer alan ofislerin büyüklükleri 53 metrekareden başlayıp 202 metrekareye kadar yükseliyor.Bayraktar ve Gürsoy tarafından hayata geçirilen  Viaport Venezia  Ofis projesinden ofislerin fiyatları 339 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projenin toplam arsa alanı 25 bin metrekare olarak belirlendi.


Kiptaş eski genel müdürlük binasının olduğu araziye inşa edilen ve Topkapı-Habipler tramvayına yakın mesafede bulunan Viaport Venezia projesinin ofislerinin tavan yükseklikleri ise 3 metre 30 santimetre olarak belirlendi. 


Viaport Venezia projesinde 339 bin TL den başlayan fiyatlarla!


Viaport Venezia projesinde çalışanlar otoparklardan ofislere direkt geçiş yapabiliyor. Projede yer alan ofislerin büyüklükleri 53 metrekareden başlayıp 202 metrekareye kadar yükseliyor. Viaport Venezia projesinde toplam 221 adet yatay ofis yer alıyor. 


Gaziosmanpaşa Viaport Venezia projesi, İtalya'nın Venedik kentinden esinlenerek kanallar üzerinde yaşama geçiriliyor. Viaport Venezia Gaziosmanpaşa iletişim:

Tel: 0212 618 10 46

Web : venediksaraylari.com 
projeye sor

Geri Dön