Vitra’nın karoları TSE Çift Yıldız belgeli!

Vitra’nın karoları TSE Çift Yıldız belgeli! Vitra’nın karoları TSE Çift Yıldız belgeli!

VitrA’nın karoları, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen “TSE Çift Yıldız” Belgesi’ni almaya hak kazandı. TS EN 14411 Standardı kapsamında çift yıldız uygunluk belgesini alan VitrA’nın karodaki yetkinliği bir kez daha onaylanmış oldu.VitrA’nın karoları, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen “TSE Çift Yıldız” Belgesi’ni almaya hak kazandı. 


VitrA’nın karoları, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen “TSE Çift Yıldız” Belgesi’ni almaya hak kazandı. TS EN 14411 Standardı kapsamında çift yıldız uygunluk belgesini alan VitrA’nın karodaki yetkinliği bir kez daha onaylanmış oldu.

 

VitrA’nın karoları; banyo, antre, salon, teras, mutfak ve balkon gibi iç mekânların yanı sıra, havuz, bahçe ve cephe gibi dış mekânlarda da kullanılıyor. Çeşidi 4.000’i bulan seramik, porselen ve cam ürünlerin boyutları 1x1 cm ile 75x150 cm arasında değişiyor.

 

Türkiye’de sanayinin kalitesini artırmak amacıyla başlatılan TSE Çift Yıldız uygulaması, daha önce TSE belgesi almış olan ve standartların üstünde özellikler taşıyan ürünlere veriliyor.