WBahçe’de yaşam başladı!

WBahçe’de yaşam başladı! WBahçe’de yaşam başladı!

Firma: Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı

Proje: W Bahçe Kurtköy

Türkiye’ nin en hızlı değer kazanan bölgesi Kurtköy’ de Erguvan İnşaat - Demirbaş Yapı Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Kurtköy W Bahçe projesinde yoğun bir hareketlilik yaşanıyor.

‘Hemen teslim’ avantajıyla konut satışının yapıldığı projede, baharın gelmesiyle birlikte aileler evlerine yerleşmeye başladı.  Satışı devam eden 1 adet (1+1) ve 4 adet (2+1) konutun kaldığı projede fiyatlar 210 bin TL’den başlayarak 310 bin TL’ye kadar yükseliyor.

18 bin metrekare yeşil alan üzerine kurulan WBahçe, az katlı binalarda toplam 15 blok ve 136 daireden oluşuyor.  Konumu, etkileyici çevre düzeni ve farklı açık hava olanakları ile benzersiz bir yaşam sunan WBahçe’nin 155 metrekareli tek katlı müstakil evlerinde konut sahibine ait geniş bahçelerde huzurlu ve güvenli bir yaşam sürülüyor. Ortak alanlarında yürüme, bisiklet, koşu yolları, açık ve kapalı yüzme havuzu, W gym fitness center gibi birçok seçeneğin bulunduğu WBahçe’de çocuklar içinse oyun alanları, trambolin, çocuk tırmanma duvarı, basketbol, tenis, voleybol gibi eğlence alanları yer alıyor.

TEM (O-1) ve E-5 (D-100) otoyolları ile sahil yolu bölgelerine yakın bir konumda yer alan WBahçe’den çıkıldığında ortalama 20 dakika içinde Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ulaşılabiliyor.

 


projeye sor