Spradon Vadi’de yaşam başladı! Yüzde 1 KDV ile!

Spradon Vadi’de yaşam başladı! Yüzde 1 KDV ile!

Firma: Kuzu Grup

Proje: Spradon Vadi


Spradon Vadi’de aileler evlerine yerleşmeye başladı. Alt yapısı tamamlanmış, sosyal hayatı oturmuş, konforlu ve elit bir ortam arayanların ilk tercihi Spradon Vadi’ de yaşam başladı...


Expresyonist bir ressamın fırçasından çıkmışçasına canlı, doğal, simge bir proje olan Spradon Vadi’de yaşamın başlamasıyla birlikte yoğun bir hareketlilik yaşanıyor.  “Gerçek Bahçeşehir’de gerçek bir Bahçeşehir” sloganı ile yola çıkılan Spradon Vadi’de aileler evlerine yerleşmeye başladı. Spradon Vadi’de konutların penceresinden bakıldığında, su ve yeşille bütünleşen yaşam alanları göze çarparken; konutların içine girildiğinde ise hepsi birinci sınıf yapı malzemeleri ve aksesuarları ile karşılaşılıyor. Projenin, işlevsellikle şıklığı bir arada sunan prestijli konutlarında konfor sonuna kadar yaşanıyor.

 

Hayat var, sağlık var, güven var, huzur var

Ailelerin evlerine yerleşmeye başladığını ve projede güzel bir hareketlilik yaşandığını belirten  Kuzu Grup  Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu: “Spradon Vadi’de bu ara yoğun bir taşınma telaşı yaşanıyor. Birçok aile evlerine yerleşti. Projemizde sağlık, huzur ve güven varken artık hayat da var” dedi.


Kuzu Grup’un, Emlak Konut GYO ile birlikte Bahçeşehir 2. Bölge’de 160 bin metrekarelik inşaat alanı ve 42 bin metrekarelik arsa üzerinde geliştirdiği modern ve lüks konut projesi Spradon Vadi’de 1037’si konut, 1 adet ticari ünite bulunuyor. 28 ve 30 katlı iki kulenin yanı sıra 5 tane de 9 ve 12 katlı blokların yer aldığı projede, 544 adet 1+1, 483 adet 2+1, 6 adet 2+1 Dubleks, 4 adet 3+1 dubleks daire ve 1 market yer alıyor. Bahçeşehir’in en merkezi lokasyonunda yer alan Spradon Vadi’deki konutlar, Ocak 2013’te yürürlüğe giren yüzde 8 ve yüzde 18’lik yeni KDV oranlarından etkilenmeden, yüzde 1 KDV üzerinden ‘hemen teslim’ olarak satılmaya devam ediyor.


projeye sor