Wesley Sneijder 2 evinin tapusunu Yolanthe Cabau'ya verecek!

Wesley Sneijder 2 evinin tapusunu Yolanthe Cabau'ya verecek! Wesley Sneijder 2 evinin tapusunu Yolanthe Cabau'ya verecek!

Bİr dönem Galatasaray'da forma giyen yıldız futbolcu Wesley Sneijder ve eşi Yolanthe Cabau arasındaki boşanma protokolüne göre, Sneijder'a ait İbiza'daki lüks villa ile Hollanda'daki evlerinin de tapusu Cabau'ya verilecek.


Galatasaray'da forma giydiği dönemde taraftarın sevgilisi olan Wesley Sneijder, yeşil sahadaki başarısını evlilik hayatına taşıyamadı.

Posta'da yer alan habere göre, Yolanthe Cabau ile yollarını ayırmak üzere olan Wesley Sneijder, 'Her şeyi berbat ettim' diyerek hatanın kendisinde olduğunu açıklamıştı.  

Tasarımcılık ve oyunculuk yapan Yolanthe Cabau ise bu süre boyunca konuşmamayı tercih etti. Wesley Snejider ile Yolanthe Cabau arasındaki boşanma protokolü ortaya çıktı.

Son takımı Katar ekibi Al-Gharafa SC'ya transfer olunca 5 milyon euro alan yıldız futbolcu, Yolanthe Cabau'ya boşanırken 19 milyon euro yani yaklaşık 116 milyon lira ödeme yapacak.

Sneijder, oğlu Xess Xava'nın da annesi olan Cabau'ya İbiza'daki lüks villa ile Hollanda'daki evlerinin de tapusunu verecek.