White Side'da 9 bin 500 YTL peşinatla!

White Side'da 9 bin 500 YTL peşinatla! White Side'da 9 bin 500 YTL peşinatla!

Abinvest-Laref ortaklığında Aralık 2007`de inşaatına başladığı White Side Apartments projesine hızla devam ediyor.


 Hazinedaroğlu-Özkan tarafından yapılan inşaatın şu ana kadar %50'si tamamlandı.

White Side projesi Çekmeköy'de yer alıyor. Son 2 senede büyük gelişim gösteren Çekmeköy bölgesinin şuan yatırımcıların gözdesi olmasının en önemli nedeni ise Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Metrosu.  3-4 sene içinde bitirilmesi hedeflenen metro projesi bölgede fiyatları da arttıracak. White Side projesinin yer aldığı bölgede sadece konut projeleri değil AVM projeleri, ofis, otel projeleri de dikkat çekmeye başlamış.

ABINVEST, White Side yatırımı ile Çekmeköy gibi hızla gelişen bir bölgede, farklı ve tek olan bir konsepti sunuyor. Tasarım ve kalite odaklanan projenin marka vaadi ise alıcılarına uluslararası standartlarda konut anlayışını sunmak. ABInvest tarafından geliştirilen White Side Apartments, özgün ve albenisi yüksek mimarisiyle, kişiliğini yansıtmak ve yaşam kalitesini yüksek tutmak isteyenlere ideal bir seçenek olarak sunuldu.

Piyasada satışa odaklı inşaatını devam ettiren birçok projeye rağmen ABINVEST White Side Projesi satışının inşaat bitiminde hızlandırmayı hedeflemekte.  Ocak ayında satışına başlanan projede, 242 daire yer alıyor. 2008 yılı için, satış ve pazarlama bacağında, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) ön plana çıkarılarak birebir pazarlama aktivitelerine önem veriliyor.

White Side projesinde, ABINVEST bünyesinde kişiye özel ödeme planları ve farklı kredilendirme seçenekleri sunulmaktadır. 9.500 YTL'den başlayan peşinatlarla White Side'dan daire sahibi olunabiliyor. Kişi peşinatına göre faiz oranını belirleyebiliyor, dilerse Millennium Bank çözüm ortaklığından yararlanarak 180 aya kadar kredilendirebiliyor. Daire fiyatları 190 bin YTL'den başlıyor 850 bin YTL'ye kadar çıkıyor.

Sadece 242 butik daireden oluşan projede birinci sırada %100 müşteri memnuniyeti yer alıyor. Tasarım ve kalitenin ön plana çıkarıldığı projede "0 hata" teslimi hedefleyen "keşif gezisi", "kişisel tasarımlar", "esnek ve basit ödeme kampanyaları", Türkiye'de ilk kez uygulanan ve sunulan "tapu sigortası" "ilk 6 ay ücretsiz teknik servis" gibi özellikler dikkat çekiyor.
Tatsuya Yamamoto/TAGO Mimarlık ofisinin deneyimi ile Avrupa yaşam standartlarını bir araya getiren White Side dairelerini, diğer projelerden farklı kılan en önemli özellikleri, geniş ve yüksek pencereleri, sade iç mekân tasarımları, kaliteli malzeme seçimi ve dairelerin ortalama 1+1 veya 2+1 bir daireden daha geniş yaşama alanları sunuyor olması.
Büyüklüğü 68 m2 ile 303 m2 arasında değişen  daireler içinde yer alan `Akıllı Ev' güvenlik sensörleriyle daire sahibi yangın, gaz kaçağı, su basması ve hırsızlığa karşı güvende olacak. Ayrıca dairedeki ısı kontrolü de uzaktan kumanda ile yönetilebilecek.

Tapu sigortasını veren tek konut projesi-
TAPU SİGORTASI

ABD'de geliştirilmiş bir mülkiyet sigortası ürünü olan, ev sahiplerini, yatırımcıları ve borç verenleri,  tapu/mülkiyet ile ilgili kusur ve sorunlardan doğacak olası kayıplara karşı koruyan Tapu Sigortası, Türkiye'de ilk kez AB Invest aracılığı ile Fiba Sigorta ve First Title güvencesiyle uygulanacak. ABINVEST, bu poliçe ile konut alıcılarını mülkiyeti tehdit edebilecek risklere karşı güvence altına almış olacak.