White Side`de sadece yüzde 5 peşinatla

White Side`de sadece yüzde 5 peşinatlaABINVEST'in White Side'de yeni başlattığı yüzde 5'lik peşinat kampanyası , 595 sloganı ile başladı. Yüzde 5 peşinatla, konutun yüzde 95'ine kadar kredi alılanibelecek.


White Side Apartments, konut alıcılarına sunduğu farklı finansal satın alma modelleri ve Tapu Sigortası ile Türkiye Konut Piyasasında devrim yaratıyor.

White Side Apartments butik konut konsepti, "Türkiye'de ilk'ler eşliğinde sunuluyor. Sadece %5 peşinat ve Tapu Sigortası (Title Insurance ) enstrümanıyla alıcının konut tercihini güvenli ve getirisi yüksek bir yatırıma dönüştürüyor.

Hedef: Ev Sahibi Olmayı Kolaylaştırmak!

Artık Sadece %5 Peşinat ile Konut Sahibi Olabilirsiniz.

ABINVEST, Millennium Bank ile oluşturduğu çözüm ortaklığı sayesinde, alıcılara daire fiyatının %95'ine kadar kredi olanağı sağlıyor. Böylece, yalnızca %5 peşinat ödeyerek, alıcının bütçesini sarsmadan satın alma kararı vermesine yardımcı olmayı hedefliyor.

Daireleri 19 ay sonra teslim edilecek olan projede, 24 aya kadar anapara ertelemeli konut kredisi seçeneği de kullanılabiliyor. %5 peşinatı ödedikten sonra, alıcı evini teslim alana kadar sadece faizi ödeyerek aylık taksitleri düşürülebiliyor.

Kişiye Özel Ödeme Şekilleri

%5 Peşinatlı kredi

Bu ödeme planında kişi alacağı konutun %95'ine kadar kredilendirilme imkânına sahiptir.

4 para cinsinde de 180 aya kadar sabit faiz oranı ile kredilendirme imkânı sağlanırken,

Kişi teslimatta kredi tutarını %20sini balon ödeme olarak yapar.

%5 Peşinat + Anapara ertelemeli kredi

Bu ödeme planında kişi hem alacağı konutun %95'ine kadar kredilendirilme imkânına hem de tercihine bağlı olarak ilk 12 ay veya ilk 24 ay anapara ödemesini erteleyebilme imkanına sahiptir. Böylece, dilerse evini teslim alana kadarki ödeme yükünü azaltabilir. Bu ödeme modeli, yatırımcılara ya da şu anda kirada olup, ev sahibi olmayı düşünenlere, dairelerini teslim aldıktan sonra anapara ödemesine başlama olanağı sağlıyor. ( Kirada oturan birini düşünürsek; hemen evi teslim alıp taşınamadığı için teslim tarihine kadar hem kira hem de kredi ödemesi gerekir. Veya yatırımcı; evi teslim alana kadar o evden bir kira gelirine sahip olmadan kredi ödemesi gerekir. Bu ödeme şekli ile kişi aylık kredi ödemesini azaltabiliyor)

İsviçre Frangı, Euro, YTL ve Dolar para cinsinde de 180 aya kadar sabit faiz oranı ile kredi alma imkanı

Kişi teslimatta ayda kredi tutarını %20sini balon ödeme olarak yapar.

Tapu Sigortası ile Rahat Uyuyun

ABD'de geliştirilmiş bir mülkiyet sigortası ürünü olan, ev sahiplerini, yatırımcıları ve borç verenleri, tapu/mülkiyet ile ilgili kusur ve sorunlardan doğacak olası kayıplara karşı koruyan Tapu Sigortası, Türkiye'de ilk kez ABINVEST aracılığı ile uygulanacak.ABINVEST, bu poliçe ile konut alıcılarını mülkiyeti tehdit edebilecek risklere karşı güvence altına almış olacak.

 

Tapu Sigortasını Reasure Eden First Title Hakkında:

First Title Insurance; Kuruluşu 1889 yılına uzanan First American Corporation'ın İngiltere ve Avrupa bacağıdır. First American Corporation, dünya genelinde 2100'den fazla ofisi, 8.5 milyar Amerikan doları yıllık geliri olan, New York Menkul Kıymetler Borsası'na kayıtlı (NYSE: FAF) bir Fortune 500 listesi kuruluşudur.

 

White Side Apartments Hakkında :

13 dönüm üzerine inşa edilen projede 242 daire bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve loft daire seçenekleri sunan White Side Apartments, sade mimarisi, fonksiyonel mekan kullanımı, geniş pencereli ferah iç mekanları, akıllı ev teknolojisi, 24 saat özel güvenliği ve çağdaş yaşam kalitesi ile alıcılarına yepyeni ve özgün bir yaşam vaat ediyor.

White Side Apartments'ın spor ve yenilenme alanları W Lounge, Fit Club ve açık hava aktivitelerinden oluşuyor. Cafe, bilardo, multimedya odası, fitness istasyonu, masa tenisi, havuz, sauna ve masaj fasiliteleri projenin sosyal tesisinde bulabileceklerinizden bazıları...

2011'de hizmete girecek "Dudulu- Bostancı" ve" Çekmeköy-Üsküdar" metro duraklarına 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan proje, köprülere yakınlığı, şehir merkezlerine olan ulaşım kolaylığı ile merkezi bir konuma sahiptir.

%100 müşteri memnuniyetinin hedeflendiği projede, teslim öncesi keşif gezisi ile daire sahiplerine dairelerinin kalitesini kontrol etmesi imkanı sunuluyor. Üstelik konut sahipleri dairelerine taşındıktan sonra ilk 6 ay ücretsiz teknik servis alabiliyor olacaklar.