Whiteside‘de yüzde 5 peşinat + tapu sigortası fırsatı

Whiteside‘de yüzde 5 peşinat + tapu sigortası fırsatı

Çekmeköy'de inşa edilen White Side Apartments'da sadece evin yüzde 95'i kredilendirilmiyor, aynı zamanda ABD'deki gibi tapu sigortası da veriliyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Projede anapara ertemeli kredileri kapsayan kişiye özel ödeme imkanları da var.

AB Invest'in White Side'da yeni başlattığı yüzde 5'lik peşinat kampanyası, "595 sloganı" ile başladı. Millennium Bank desteği ile sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek konutun yüzde 95'ine kadar kredi alma imkanı veren bu kampanyada, 24 aya kadar anapara ertelemeli konut kredisi seçeneği de kullanılabiliyor. Yüzde 5 peşinatlı kredide 180 aya kadar sabit faiz oranı ile kredilendirme imkânı sağlanırken, kişi teslimatta kredi tutarının yüzde 20'sini balon ödeme olarak yapıyor.


Yüzde 5 peşinat+anapara ertelemeli kredi ödeme seçeneğinde ise konutun yüzde 95'ine kadar kredilendirilme imkânına sahip olan tüketiciler ilk 12 ay veya ilk 24 ay anapara ödemesini  erteleyebilme imkanına sahip.

Bu ödeme modeli, yatırımcılara ya da şu anda kirada olup, ev sahibi olmayı düşünenlere, dairelerini teslim aldıktan sonra anapara ödemesine başlama olanağı sağlıyor. İsviçre Frangı, Euro, YTL ve Dolar para cinsinde de 180 aya kadar sabit faiz oranı ile kredi alma imkanı veren bu ödeme şeklinde de kişi teslimatta kredi tutarının yüzde 20'sini balon ödeme olarak yapar.

19 ay sonra teslim edilecek

Daireleri 19 ay sonra teslim edilecek olan projede, ABD'de geliştirilmiş bir mülkiyet sigortası ürünü olan, ev sahiplerini, yatırımcıları ve borç verenleri, tapu/mülkiyet ile ilgili kusur ve sorunlardan doğacak olası kayıplara karşı koruyan tapu sigortası, Türkiye'de ilk kez AB Invest aracılığı ile uygulanacak.


Poliçe ile konut alıcıları mülkiyeti tehdit edebilecek risklere karşı güvence altına alınmış olacak. 13 dönüm üzerine inşa edilen projede 242 daire bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve loft daire seçenekleri sunan projede 70-300 metrekarelik daireler 185 bin ile 720 bin YTL arasında satılacak. Cafe, bilardo, multimedya odası, fitness istasyonu, masa
tenisi, havuz, sauna ve masaj fasiliteleri projenin sosyal tesisinde bulabileceklerinizden bazıları...

Patlangaç Not: Balon Ödeme kısaca "yüksek son taksitli ödeme seçeneği olarak tanımlanıyor. Örneğin, 36 ay taksitle bir otomobil alıyorsunuz.
Her ay sabit taksitler ödemek yerine 36 yani son ay oldukça yüksek, ama 35 ay boyunca düşük taksitler ödüyorsunuz. Bunun faydası ise düşük taksitlerle sahip olduğunuz otomobilinizi isterseniz 3 yılın sonunda satıp 36.ay yüksek taksidi ödediğiniz gibi, bir sonraki otomobilinizin peşinatının da bir kısmını çıkartabilmeniz.

www.whiteside.com.tr
444 0 373
NİHAL YUVACAN/VATAN

pus