www.futureparkistanbul.com açıldı! Fiyat listesi! 98 bin TL'ye!

www.futureparkistanbul.com açıldı! Fiyat listesi! 98 bin TL'ye! www.futureparkistanbul.com açıldı! Fiyat listesi! 98 bin TL'ye!

Firma: Miran Yapı

Proje: Future Park İstanbul

Future Park İstanbul projesi Esenyurt'ta yükseliyor. İnternet sitesi açılan FuturePark projesinde fiyatlar 98 bin TL'den başlıyor
Miran Yapı tarafından hayata geçirilen Future Park projesi kapsamında 2 bin konut yer alacak. Esenyurt'ta konumlandırılan FuturePark projesinde 7 blok yer alıyor. Bunlardan 4'ü 35 katlı ve 3'ü ise 14 katlı olarak tasarlandı. 


Future Park projesinde yer alan konutlar 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. Projenin lansmanının bayram sonrası yapılması planlanıyor. 


Future Park projesinde küçük daireler ayrı bir blokta toplandı. Küçük metrekarelik dairelerde daha çok kurumsal işletme sistemi olacak. Ev otel konseptinde olacak projede 1+0 konutların fiyatları 98 bin TL'den; 1+1 konutların fiyatları 110 bin TL'den; 2+1 konutların fiyatları 180 bin TL'den ve 3+1 konutların fiyatları 220 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 


Konut teslimlerinin 2014 sonunda yapılacağı Future İstanbul projesi NTowers, Solarkent, Regnum projelerinin ortasında kalıyor. Şehitler Parkı yakınındaki projeye Carrefour'da çok yakın mesafede. 


 www.futureparkistanbul.com açıldı! Fiyat listesi! 98 bin TL


Talatpaşa Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. 1069 Sk. Esenyurt/ İSTANBUL

Tel : 444 9 532

www.futurepark.com.tr

Kübra GENÇ/Emlakkulisi.com


projeye sor