Yakacık Tual Adalar daire fiyatları!

Yakacık Tual Adalar daire fiyatları! Yakacık Tual Adalar daire fiyatları!

Firma: Dağ Mühendislik

Proje: Tual Adalar

Yakacık Tual Adalar daire fiyatları kat ve planlarına göre değişiyor. Kartal Metrosu'na 3 dakikalık uzaklıkta olan projede 30 ay vade farkı olmadan taksit yapılabiliyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

İstanbul Anadolu Yakası Kartal Yakacık bölgesinde,  Dağ Mühendislik  imzasıyla hayata geçirilen  Tual Adalar  Konutları'nın 24 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor. 


Yakacık Tual Adalar daire fiyatları cephelerine bağlı olarak farklılık gösteriyor. 6 bloktan oluşan projede 33 bin 103 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. 


Tual Adalar Residence'de konutlar 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Proje Emlak Konut GYO güvencesine sahip. 


Tual Adalar Yakacık'ta sauna, spor alanları, yüzme havuzu, fitness ve çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılar bulunuyor. Projede dairelerin büyüklükleri 75,43 - 185,86 metrekare olarak dizayn edildi. 


Yakacık Tual Adalar daire fiyatları 340 bin TL'den başlıyor. 555 adet konuttan meydana gelen projede yüzde 30 peşinatta kalan tutar 30 ay 0 faiz avantajıyla ödeniyor. 


Tual Adalar Rezidans Sabiha Gökçen Havalimanı'na 9 dakika, Kartal İskelesi'ne 6 dakika, E-5'e 3 dakika, TEM Otoyolu'na 12 dakika ve Kartal Metrosu'na 3 dakika uzaklıkta yer alıyor. 


Tual Adalar adresi: Şehit Aydın Çelik Cd. Yaman Sk. Tual Adalar Satış Ofisi Yakacık / Kartal / İST


Tel: 444 9 213

Web: www.tualadalar.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor

pus