09 / 12 / 2023

Yapı Kredi müjdeyi verdi: Eylül ayı emekli promosyon rakamları değişti. İşte Yapı Kredi'nin emekli promosyon rakamları

Yapı Kredi müjdeyi verdi: Eylül ayı emekli promosyon rakamları değişti. İşte Yapı Kredi'nin emekli promosyon rakamları

Yapı Kredi'den emeklileri mutlu edecek rakamlar geldi. Emekli promosyon rakamları güncellendi. İşte Yapı Kredi'nin güncel emekli promosyon rakamları...Yapı Kredi, emeklilere yönelik promosyon rakamlarını güncelledi ve emeklileri sevindirecek fırsatlar sunuyor. Emekli promosyonları, bankalar arasında rekabetin sürdüğü önemli bir konu haline gelirken, Yapı Kredi Eylül ayı rakamlarını açıkladı. İşte Yapı Kredi'nin güncel emekli promosyon kampanyası detayları...

Yapı Kredi'nin güncel emekli promosyon rakamları şu şekildedir:

1 Eylül 2023 ile 30 Eylül 2023 tarihleri arasında Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) emekli aylığını üç yıl süreyle Yapı Kredi'den alma taahhüdü veren müşteriler, 9
bin TL'ye kadar nakit promosyon fırsatından yararlanabilecekler.

Promosyon Taahhütnamesi'ni imzaladıktan sonra ek bir koşula gerek olmadan; aylık net geliri 3 bin 499 TL'ye kadar olanlar için 4 bin 500 TL, 3 bin 500 TL ile 7.499 TL arasında olanlar için 5 bin 250 TL, 7 bin 500 TL ile 9 bin 999 TL arasında olanlar için 6 bin 750 TL, 10 bin TL ve üzeri geliri olanlar için ise 7 bin 500 TL nakit promosyon ödemesi yapılacak.

Ek Ödül Taahhütnamesi'ni imzalayan müşteriler, taahhütnamenin imzalanmasından sonraki 60 gün içinde iki yeni fatura ödeme talimatı verdiğinde maaş baremine bağımsız olarak 500 TL ek nakit ödül kazanacaklar.

Kampanyanın başladığı tarihten itibaren Ek Ödül Taahhütnamesi imzalayan müşteriler, 0 faizle 2.000 TL'ye kadar esnek hesap limitinden yararlanabilecekler. Kampanyadan faydalanabilmek için nakit promosyon ödemesi alındığı ayın sonuna kadar esnek hesap sahibi olunması gerekmektedir.

Ayrıca, 1 Eylül 2023 ile 30 Eylül 2023 tarihleri arasında ilk kez Yapı Kredi kredi kartı alan veya mevcut kartlarıyla birlikte toplamda 500 TL harcama yapan müşteriler, ek 1.000 TL nakit promosyon kazanacaklar. Nakit promosyon ödemeleri, emekli maaş hesaplarına yapılacak ve ek ödül taahhütnamesi iptal edilmediği sürece ilk maaş ödemesini aldıkları ayı takip eden ay içinde gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.yapikredi.com.tr/

Ayçiçek yağında dev indirim: Elini çabuk tutan ayçiçek yağı indiriminden yararlanacak! İşte fiyatı...

İstanbul'da 720 servis aracına 1 milyon TL ceza verildi!

SON DAKİKA! Deprem oldu!

Dikkat! İstanbullular alarm verildi: 8 kuvvetinde olacak

Geri Dön