Yapı Kredi'den indirimli mortgage paketi

Yapı Kredi'den indirimli mortgage paketi Yapı Kredi'den indirimli mortgage paketi

Yapı Kredi, "Daha Fazla Ürün, Daha Fazla Mortgage İndirimi" paketi ile konut kredisi açılış ücretinde yüzde 30'a varan indirim sağladığını açıkladı


Yapılan açıklamada, konut sahibi olmak isteyenler için "Daha Fazla Ürün, Daha Fazla Mortgage İndirimi" paketini hizmete sunduğu belirtildi. Açıklamada, mortgage kredisi başvurularında hayat sigortası, esnek hesap, kredi kartı, BES, çalışan hesap, otomatik fatura ödemesi ile mevduat ürün ve hizmetlerinden en az ikisini alanların konut kredisi faiz ve komisyon indirimlerinden yararlanabileceği ifade edildi.
120 aya varan vadelerle alınabilen konut kredilerinde iki ürün alanlar, konut kredisi açılış ve istihbarat ücretinde yüzde 10, dört üründe yüzde 20, beş üründe ise yüzde 30 indirimden faydalanabiliyor.
Tebernüş Kireçci

Konuyla ilgili basında yer alan diğer haberler

Yapı Kredi'den yeni mortgage paketi

Yapı ve Kredi Bankası, "Daha Fazla Ürün, Daha Fazla Mortgage İndirimi'' paketi ile konut kredisi açılış ücretinde yüzde 30'a varan indirim sağladığını açıkladı. Yapı Kredi'den yapılan yazılı açıklamada, bankanın, konut sahibi olmak isteyen müşterileri için "Daha Fazla Ürün, Daha Fazla Mortgage İndirimi'' paketini hizmete sunduğu belirtilerek, mortgage kredisi başvurularında hayat sigortası, esnek hesap, kredi kartı, BES, çalışan hesap, otomatik fatura ödemesi ile mevduat ürün ve hizmetlerinden en az ikisini alan Yapı Kredi müşterilerinin, konut kredisi faiz ve komisyon indirimlerinden yararlanabildikleri kaydedildi.
Sabah