Yapı Madencilik Hafriyat Nakliyat İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yapı Madencilik Hafriyat Nakliyat İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Yapı Madencilik Hafriyat Nakliyat İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yapı Madencilik Hafriyat Nakliyat İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Hasibe Dikici tarafından kuruldu.Yapı Madencilik Hafriyat Nakliyat İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Hasibe Dikici tarafından kuruldu.

Yapı Madencilik Hafriyat Nakliyat İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
a. Yer altı ve yer üstü maden ve tabii kaynakların mevcut kanunlara uygun olarak çıkartılması, işletilmesi,satın alınması ve kiraya verilmesi; b. Maden arama ruhsatnamesi almak,maden aramak, işletme hakkıtalep etmek,işletme ruhsatnamesi ve işletme imtiyazı olmak, devri kabil maden haklarını devir almak. c. İlgili mevzuata riayet etmek koşulu ile her türlü maden, mermer, taş, kireç, kil, kömür ocakları işletmeciliği yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Yapı Madencilik Hafriyat Nakliyat İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres:  Merkez Mah.Salihpaşa Cad. Dabaklar İş Merkezi No.32/15 Gaziosmanpaşa