Yediçınar İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yediçınar İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Yediçınar İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yediçınar İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 900 bin TL sermaye bedeli ile Özlem Özşeker, Aydın Kuzuoğlu, Hülya Helim ve Mehmet Buran ortaklığında kuruldu. Yediçınar İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 900 bin TL sermaye bedeli ile Özlem Özşeker, Aydın Kuzuoğlu, Hülya Helim ve Mehmet Buran ortaklığında kuruldu. 

Yediçınar İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
1-İNŞAAT a. Şirket kendisinin veya kiraladığı her turlu iş makineleri ile hafriyat, kazı dekapaj ve bayındırlık işlerini yapar, taahhütlerde bulunur. Resmi ve özel sektör ihalelerine girer taahhütlerde bulunur. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut,işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Yediçınar İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adres: Altınşehir Mah.Kumru Cad. Aktaşlar Apt.No:37c Ümraniye