28 / 05 / 2022

Yıldırım Yapı Grubu da yüzde 20 indirim kampanyasına katıldı!

Yıldırım Yapı Grubu da yüzde 20 indirim kampanyasına katıldı!

 Yıldırım Yapı Grubu da konut alımlarında indirim kampanyasına katıldı. Kuleli Evleri Poyraz II ve Kuleli Evleri Bomonti projelerinde yüzde 20 indirim uygulanıyor...Yıldırım Yapı Grubu, Kuleli Evleri Poyraz II ve Kuleli Evleri Bomonti projesinde peşin konut alımlarına yüzde 20 indirim gerçekleştirdi.

Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım, kampanya hakkında bilgi verdi. Osman Yıldırım, Kuleli Evleri projelerinden peşin konut alımlarında uyguladıkları yüzde 20 oranındaki indirim ile yatırımcıların 500 bin TL değerindeki bir konuttan yaklaşık 130 bin TL ile 150 bin TL arasında kar edeceğini söyledi. 

Osman Yıldırım, "Biz de Yıldırım Yapı Grubu olarak, sektörü canlandırmak için yapılan kampanyaları destekliyoruz. Kuleli Evleri Bomonti ve Kuleli Evleri Poyraz II projelerimizde peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uyguluyoruz. Şu an peşin konut almak isteyen yatırımcılar bu projelerdeki 490 bin TL değerindeki 1+1 daireye yaklaşık 390 bin TL’ye sahip olabilecekler" şeklinde konuştu.

Yıldırım Yapı Grubu şu anda 500 daireyi kapsayan Bomonti 5 ada projesine devam ediyor. Projenin inşaatına 2018 yılının 2. yarısında başlanması planlanıyor. 

Detaylı bilgi için: http://www.kulelievleri.com/