Zeki Toçoğlu: Şehrin altyapı geleceğini garanti altına aldık!

Zeki Toçoğlu: Şehrin altyapı geleceğini garanti altına aldık!

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Maltepe Park'ta gerçekleştirilen etkinlikte Adapazarı muhtarları ile bir araya geldi. 


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı muhtarları ile bir araya geldi. Maltepe Park’ta düzenlenen buluşmada Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem’in yanı sıra Adapazarı'nda görevli muhtarlar yer aldı.

Habertürk'te yer alan habere göre Adapazarı muhtarları ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Tüm muhtarlarımızla uyum içerisinde çalıştık. SEMOS’un yanı sıra ülkemize örnek olacak çalışmalara birlikte imza attık. Şehrimiz altyapı geleceğini 1,3 milyarlık yatırım ile garanti altına aldık. Sadece altyapı değil eğitim, spor, imar, çevre ve şehircilik alanında da örnek gösterilen pek çok işi siz muhtarlarımızla birlikte hayata geçirdik. Adapazarı için, şehrimiz için birlikte güzel çalışmalar gerçekleştirdik” diye açıklama yaptı. 

Toçoğlu, “2014 yılında Büyükşehir Belediyemizin sınırları genişledi. Şehrimizin tamamı Büyükşehir’e bağlandı. Sorumluluğumuz altına giren tüm mahallelerimize içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu hatlarımızı götürdük. Tüm şehrin altyapısı baştan aşağı yeniden inşa ettik. 1.3 milyarlık altyapı yatırımımızla inşallah Sakarya'mızın geleceği garanti altında. Yalnızca altyapı değil eğitim, spor, imar, çevre ve şehircilik alanında da örnek gösterilen pek çok işi siz muhtarlarımızla birlikte göğüsledik. Çok şükür Adapazarı için, şehrimiz için birlikte güzel çalışmalar gerçekleştirdik. Başta Muhtarlar Federasyonu Başkanımız Erdal Erdem olmak üzere tüm muhtarlarımıza şehrimize sunduğu katkılardan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Hizmet aşkı ile çıktığınız bu yolda yeniden muhtar adayı olacak muhtarlarımıza kolaylıklar diliyorum” dedi.