14 / 08 / 2022

ZER Mecidiyeköy'de ön satışlar başladı!

 ZER Mecidiyeköy'de ön satışlar başladı!

Firma: Ceylan İnşaat

Proje: Zer Mecidiyeköy

Modern yaşamın ihtiyaçlarına göre dizayn edilen Zer Mecidiyeköy projesinde ön satışlar başladı. Projede ‘Kişiye özel ödeme planı’ oluşturulabiliyor..Ceylan İnşaat’ın kentsel dönüşüm projesi kapsamında Mecidiyeköy’de hayata geçirdiği 4 bin 500 metrekarelik arsa üzerine inşaa edilecek Zer Mecidiyeköy projesi için ön satışlar başladı. Ceylan İnşaat; 60 ay finansmanına ek olarak 120 aya kadar da alternatif ve cazip ödeme koşulları ile ev sahibi olma şansı sunduğu Zer Mecidiyeköy projesi ile sakinlerinin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor.

Modern yaşamın ihtiyaçlarına göre dizayn edilen Zer Mecidiyeköy projesi 176 lüks konuttanmeydana geliyor. Proje şehrin en önemli ticaret merkezlerine ve yaşam alanlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

 ZER Mecidiyeköy de ön satışlar başladı!

Ceylan İnşaat’ın, yüzde 20’sini sattığı projesi ZER Mecidiyeköy için ‘Kişiye özel ödeme planı’ oluşturarak müşteri memnuniyetiyle çalıştığını bir kez daha kanıtlıyor. Proje kapsamında  Ceylan İnşaat  konuklarına, başlangıçta yüzde 45 kar avantajı sunduğu Zer Mecidiyeköy’de, peşin fiyatına 60 aya varan vade seçenekleri ile taksit imkanı da sunuyor. Konforun ve huzurun yanı sıra kentsel dönüşümle birlikte bölgenin değer kazanmasına olanak sağlayacak ZER Mecidiyeköy, ideal bir proje olarak da ön plana çıkıyor. 

İstanbul’un merkezine altın dokunuş

İsmini de altından alan Zer Mecidiyeköy, metroya ve çevreyoluna 250 metre olan lokasyonuyla diğer projelerden ayrılıyor. En önemli ticaret merkezlerine ve yaşam alanlarına yakınlığı ile sakinlerine şehrin cazibesini sunan altın lokasyon 1+1, 2+1 ve 3+1 daire alternatifleri ile yatırımcılarını bekliyor.

 ZER Mecidiyeköy de ön satışlar başladı!

Sosyal ayrıcalıklarla dolu bir yaşam

Kalite ve güvenden taviz vermeden yaşama değer katan birçok projeyi hayata geçirmeyi sürdüren Ceylan İnşaat, tutkuyla insanların mutlu ve huzurlu yaşayacakları yaşam alanları geliştirmeye devam ediyor. Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen alanlarla donatılan Zer Mecidiyeköy’de; fitness, sauna, Fin hamamı, Türk hamamı, yüzme havuzu gibi pek çok aktivite alanı mevcut. 

 ZER Mecidiyeköy de ön satışlar başladı!


444 87 85
http://www.ceylaninsaat.com.tr/zer-mecidiyekoy/

 


projeye sor