Zeytinsuyu Tepesi Evleri`nde ev alana 1 yıl çocuk bakım hizmeti bedava

Zeytinsuyu Tepesi Evleri`nde ev alana 1 yıl çocuk bakım hizmeti bedava

Saros İnşaat'ın Kumburgaz'daki projesi Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nde 5'inci etaptan konut alanlara 1 yıl boyunca ücretsiz hizmetli ve çocuk bakıcısı imkânı sağlanacak. Kampanya, 13 Aralık'ta sona eriyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Saros İnşaat, hafif çelik yapı sistemi ile Kumburgaz'da inşa ettiği Zeytinsuyu Tepesi Evleri'nin 5'inci etabından konut alacak olanlar için yeni bir kampanya başlattı.
Özellikle çalışan ev hanımları için dikkat çekecek olan kampanyada 5'inci etaptan ev alanlara satış tarihinden itibaren 1 yıl boyunca isteğe bağlı yatılı ya da gündüz çalışacak, ev işlerinde yardımcı hizmetli veya çocuk bakıcısı imkanı Zeytinsuyu Tepesi Evleri tarafından ücretsiz sağlanacak.
13 Aralık'a kadar geçerli Ulusal İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti. işbirliği ile sağlanacak olan bu kampanya 3 Kasım 2007 ile 13 Aralık 2007 tarihleri arasında ev alan herkesin isteğine göre karşılanacak. Çalışan personelin ücret, SSK ve vergileri tamamen Saros İnşaat tarafından ödenecek. Zeytinsuyu Tepesi Villaları, TEM'den Yeşilköy Havaalanı Kavşağı'na 20 dakika uzaklıkta yer alıyor. Zeytinsuyu Tepesi Villaları'nda her etap 'hafif çelik yapı sistemi' avantajıyla 6 ayda tamamlanıyor. İlk dört etabında yaz-kış yaşanan villalarda, 5'inci etap ise Nisan 2008'de teslim edilecek.
Projenin satışına yeni başlanan 5'inci etabında, her biri ev oturma alanı dışında yaklaşık 250 metrekare civarında bahçeye sahip 190 metrekarelik 20 adet villanın fiyatları 360 bin YTL. Villa satın alacaklar, isterlerse 240 aya varan vadelerle banka kredisinden de yararlanabiliyor. Dilerlerse Japon yeni bazlı kredi alarak, örneğin 100 bin YTL'lik 10 yıl vadede bir kredide bugünkü kurlarla aylık sadece bin 44 YTL ödeme yapıyorlar. Tel: (0 212) 884 17 23

pus