Zorlu Center web sitesi Altın Örümcek Web Ödülü 'nü aldı!

Zorlu Center web sitesi Altın Örümcek Web Ödülü 'nü aldı! Zorlu Center web sitesi Altın Örümcek Web Ödülü 'nü aldı!

Mimari tasarımıyla ön plana çıkan ve birçok uluslararası ödüle layık görülen Zorlu Center, web sitesinin tasarımı ile de iddialı olduğunu gösterdi.....


Mimari tasarımıyla ön plana çıkan ve birçok uluslararası ödüle layık görülen Zorlu Center, web sitesinin tasarımı ile de iddialı olduğunu gösterdi. Altın Örümcek Web Ödülü halk oylamasında gayrimenkul kategorisinde birinci olan Zorlu Center web sitesi, jüri değerlendirmesinde de birinci olarak Altın Örümcek Web Ödülü 'nün sahibi oldu.

2002 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri 'nde tasarım, içerik, işlevsellik, kullanılabilirlik, standart uygunluğu ve çapraz tarayıcı uygunluğu kriterlerine göre değerlendirilen Zorlu Center web sitesi www.zorlucenter.com gayrimenkul kategorisinde halk oylamasında birinci olmasının ardından jüri değerlendirmesinde de birinci seçildi.

Bugüne kadar çevreci yaklaşımı ve mimari tasarımıyla dikkat çeken ve uluslararası alanda birçok ödüle layık görülen Zorlu Center; tasarımı dijital ajans “Ping ” tarafından yapılan internet sitesiyle, 9. Altın Örümcek Web Ödülleri 'nin gayrimenkul kategorisinde birinci oldu.

Zorlu Center için hazırlanan web sitesi üst düzey teknolojiler ve kullanışlılık öğeleriyle planlandı. Zorlu Center web sitesinin hem görsel kodları, hem de bilgi mimarisi farklı hedef kitlelerin kolayca aradığını bulacağı ve doğru konumlandırmayı ayrı ayrı hissettirebilecek şekilde tasarlandı.

Zorlu Center 'ın en önemli özelliklerinden biri olan konumunu en iyi şekilde anlatmaya yarayacak etkileşimli bir harita sayesinde İstanbul 'daki önemli noktalardan Zorlu Center 'a olan uzaklıklar ayrı ayrı hesaplanabiliyor. Zorlu Center 'ın 5 farklı fonksiyonu için hazırlanan galerilerin yanı sıra; özellikle rezidanslar için özel hazırlanmış daire planlarına da etkileşimli olarak erişim imkanı sunuluyor. Genel tasarım olarak büyük görsellerin tercih edildiği Zorlu Center sitesinde kullanıcılar, tek bir tuşla tam ekran moduna geçip, projenin ve İstanbul 'un en güzel görsellerini tam ekran keyfinde izleyebiliyorlar.

Zorlu Center web sitesi günümüz teknolojik gereksinimlerini de karşılıyor. Tüm mobil cihazlar için geliştirilen özel arayüzler sayesinde tüm site içeriğine bu cihazların ekranlarına uygun şekilde erişmek de mümkün hale getirildi. Altyapısı gereği her türlü ilerlemeye açık olan Zorlu Center web sitesinde, Proje 'nin hayata geçmesiyle birlikte pek çok etkileşimli bölümün de eklenmesi planlanıyor.