26 / 09 / 2022

10 dakikalık şarjla 3 saatlik video izlenebilen Huawei Nova Y70'e Teknosa'dan indirim! 12 Ağustos 2022 fiyat listesi...

10 dakikalık şarjla 3 saatlik video izlenebilen Huawei Nova Y70'e Teknosa'dan indirim! 12 Ağustos 2022 fiyat listesi...

Huawei'in en yeni ve en sevilen akıllı cep telefonlarından biri olan Huawei Nova Y70'e Teknosa'dan indirim geldi! Peki, Huawei Nova Y70 fiyatları ne kadar? İşte 12 Ağustos 2022 fiyat listesi...Huawei'in en yeni ve en sevilen akıllı cep telefonlarından biri olan Huawei Nova Y70'e Teknosa'dan indirim geldi! Bu indirimden yararlanmak için tek yapmanız gereken akıllı cep telefonunuzu Teknosa'nın resmi web sitesi üzerinden satın almak.

Telefonun cam dış yüzeyi sanki parmağınızın arasından akıyormuş gibi bir his verirken, kavisli kenarları telefona dramatik bir şekil veriyor. Çarpıcı Kristal Mavi, İnci Beyazı ve Gece Siyahı tasarımları, ışık ve gölgenin dansını renkli bir gösteriye dönüştürüyor! 

HUAWEI nova Y70'in 6000 mAh pilinin yalnızca haftada iki kez şarj edilmesi gerekiyor. Hatta sadece yüzde 5 şarj ile telefonunuzu 12 saat daha kullanabilirsiniz. Bu çok fazla pil ömrü! Desteğe mi ihtiyacınız var? 22.5W HUAWEI SuperCharge, sadece 10 dakikalık şarjla 3 saatlik video izlemeye yetiyor. 

Yüzde 5 şarjla 12 saat kullanılabilen Huawei Nova Y70'ye 2 bin TL indirim! 10 Ağustos 2022 fiyat listesi...HUAWEI 6,75 inç tam ekran ve 0,26 ekran gövde oranı ile HUAWEI nova Y70, gişe rekorları kıran filmleri izlemeyi daha sürükleyici hale getiriyor. Parlak ve akıllı ortam ışığı ayarlarıyla her açıdan keyif almaya ve bağlanmaya hazır. 

HUAWEI nova Y70, etkileyici bir AI (yapay zeka) üçlü kamera kurulumu ile birlikte gelir. Uzak bir manzarayı, paha biçilmez bir portreyi veya zamansız bir etkileşimi yakalamak için deklanşöre bir kez basmak yeterlidir.Ana 8MP  kamera, her açıdan netlik ve ayrıntı  için daha fazla ışık sağlayan mükemmel bir f/1.8 sensöre sahiptir. 

10 dakikalık şarjla 3 saatlik video izlenebilen Huawei Nova Y70'de dev indirim! 6 Ağustos 2022 fiyat listesi...HUAWEI nova Y70, görüş alanınızı 120 dereceye kadar genişleten geniş açılı kamerası ve dev bir gökdeleni yakalamak veya ufkunuzu  tam anlamıyla genişletmek için yüksekten uçmasıyla sizi normalde gördüğünüzün çok ötesine taşıyabilir. Cihazın 2MP derinlik lensi, tamamen yeni bir minyatür dünyayı vurgulayarak gerçeğe yakın sanal 3D modeller oluşturmak için yeni ve geliştirilmiş bir algoritma ile çalışır. 

 8MP selfie kamerası ve son teknoloji AI (yapay zeka) yazılımı, cildi pürüzsüzleştirir ve her zaman en iyi ışığın keyfini çıkarabilmeniz için temel özellikleri vurgular! Histen 9.1 ve HUAWEI SuperSound ses teknolojileri, şarkıları duygusal tonlara dönüştürür. Özel performansınız için bir çift kulaklık takın veya bir hoparlörü partinin hayatı haline getirin!

Peki, Huawei Nova Y70 fiyatları ne kadar? İşte 12 Ağustos 2022 fiyat listesi...
Geri Dön