11 firma eleman avında!

11 firma eleman avında! 11 firma eleman avında!

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren 11 firma eleman arıyor1- Akasya Acıbadem projesine,  prezentabl, diksiyonu düzgün, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü, dinamik, müşteri ilişkileri ve yönetimi konusunda en az iki yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede bilen, yüksekokul veya üniversite mezunu, tercihen İngilizce bilen, 28 yaşını aşmamış bayan idari asistanlar alınacak. İlgilenenlerin, özgeçmişlerini `İA' referans koduyla ik@safgy.com adresine göndermeleri gerekiyor.

2- Emsaş İnşaat, yurtdışı ve merkez ofisinde görevlendirme üzere inşaat mühendisi, şantiye şefi, teknik müdür, mimarlar ve iç mimarlar alacak.
Tüm adaylarda aranacak ortak özellikler şunlar:
-Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun.
- Çok iyi derecede İngilizce bilmek, tercihen Arapça veya Rusça bilen mühendis adayları
-MS Office programlarını, proje planlama programlarını ve Autocad programını iyi derecede kullanabilen
-Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
personel@emsas.com.tr

3- Ataman İnşaat, yurtdışı projeleri için Kuzey Afrika ve Orta Doğu ülkelerinde (Libya, Katar, Cezayir) görev yapacak, inşaat mühendisi veya mimar (İTÜ, ODTÜ, Boğaziçi Üniversitesi, Yıldız Üniversitesi), en az 15 yıl şantiye ve büro deneyimi olan, Libya ve Katar için İngilizce ve Arapça bilen, Cezayir için Fransızca bilen, insiyatif sahibi şirketi temsil edebilecek vasıflara sahip olması, yurtdışında çalışma engeli olmayan bölge müdürleri alacak. Firma ayrıca İstanbul Pendik'te başlayan konut ve ticaret projesinde görev yapacak, inşaat mühendisi veya mimar, marka konut projelerinde proje müdürlüğü yapmış, MS Office programlarını iyi bilen, tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden proje müdürü alacak.
ataman@atamanins.com

4- Orkon İnşaat, ince yapı işleri ve dekorasyon uygulamalarında üç yıl tecrübeli, tercihen mağaza dekorasyonu, ofis, otel şantiyelerinde görev almış, şantiyede gerekli olabilecek Autocad, Excel, Word, MS Project bilgisayar programlarına hakim, yurtiçi projeler için seyahate engeli bulunmayan, geçici süreler için İstanbul dışında ikamet edebilecek, oto ehliyetine sahip, askerlikle ilişkisi bulunmayan, tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, yabancı lisan, tercihen İngilizce bilen mimar ve iç mimarlar alacak.
hkohen@orkon.com.tr

5- 77 İnşaat, Afganistan şantiyeleri için iyi derecede İngilizce bilen, şantiye deneyimli, makine mühendisleri, on yıl iş makineları bakım onarım deneyimli, atölye şefi, makine teknikeri veya formen, mobil vinç operatörleri, E sınıfı ehliyetli, G mobil vinç operatrü sertifikalı, forklift operatörü, G sınıfı forklift operatörü sertifikalı, yurtdışı deneyimli tır şoförleri alacak. Irak şantiyesi için ise Cat 140 M kullanabilecek tecrübeli greyder operatörü, Erbil merkez olmak üzere çalışacak yüksekokul mezunu, iyi derecede İngilizce bilen, makine sicili ve ihale dosyası hazırlayabilecek kadar makine bilgisine sahip, seyahat engeli olmayan eleman alacak.
basvuru@77insaat.com

6- Kontek İnşaat, uluslar arası inşaat projeleri yönetiminde yirmi yıllık deneyim sahibi, birden çok bölge ve projeyi izleyebilecek, Rusya inşaat mevzularını bilen, tercihen Rusça ve İngilizce dillerine hakim, inşaat mühendisi veya mimar, konusunda on yılık deneyim sahibi, malzeme bilgisi gelişmiş, hatasız metraj yapabilen, iyi Autocad kullanabilen, tercihen Rusça bilen mimar, konusunda on yıllık deneyim sahibi, imalat ve saha organizasyon bilgisi gelişmiş, Rusça bilen ince işler şefi alacak.
insankaynaklari@kontekinsaat.com.tr

7- Vefa Grup, üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, yurt içi ve yurt dışı satış yapabilecek özgüvene sahip, vizyon sahibi, yeniliğe ve öğrenmeye açık, temsil yeteneği güçlü, kendisini rahat ifade edebilen, takım çalışmasına yatkın, analitik ve pratik düşünce gücüne sahip, iyi derecede İngilizce, tercihen Arapça veya Rusça bilen, Auto Cad, MS Office programlarını ve internet uygulamalarına hakim, yurtdışı fuarlarda grubu temsil edebilecek yeterlilikte olan, askerlik ile ilişiği olmayan, yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, aktif araç kullanabilen, alanında en az üç yıl deneyimli, satış grubuna katılacak mimarlar arıyor.
ik@vefagroup.com

8- YG İnşaat,  Ankara  merkez ofisinde görev almak üçere inşaat mühendisi, mimar, jeoloji mühendisi, maden mühendisi, topoğraflar, inşaat teknikerleri, beton laborantları, kalite kontrol mühendisleri alacak.
yginsaat@yginsaat.com

9- Alarga, kesin hesap, hak ediş ve keşif hazırlamada deneyimli inşaat mühendisi ve inşaat teknikeri alacak. Erkek adayların askerliklerini tamamlamış olmaları gerekiyor.
alarga@alagra.com.tr

10- Delta Proje İnşaat ve Ortakları, Ataköy Konakları projesi için, satış ve pazarlama elemanı arıyor.
info@atakoykonaklari.net

11- Ateş İnşaat, seyahat engeli olmayan, ince işlerde tecrübeli mimar arıyor.
info@ates-insaat.com

Nagihan Arat/Emlakkulisi.com