16 / 08 / 2022

3. İstanbul Başakşehir’in son etabı 30 Ekim’de satışta!

3. İstanbul Başakşehir’in son etabı 30 Ekim’de satışta!

Firma: Asaf İş Adi Ortaklığı

Proje: 3. İstanbul

3. İstanbul Başakşehir’in son etabı 30 Ekim’de satışa çıkıyor. Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal ve Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık projenin yeni etabını basın toplantısı ile tanıtacak...Alzamil Gayrimenkul, Seha Yapı, Adese Alışveriş Merkezleri ve Fuzul Yapı ortaklığı ile kurulan ASAF İş Ortaklığı’nın ilk projesi  3. İstanbul  Başakşehir’in son etabı 30 Ekim’de satışa çıkıyor. 

Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal ve Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık, yeni etabın detaylarını 30 Ekim’de açıklayacak. 

116 bin metrekare arsa üzerinde yükselen 3. İstanbul Başakşehir projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri yer alıyor. 

3. İstanbul Başakşehir nerede?

3. İstanbul Başakşehir projesi konum olarak TEM Otoyolu'na 5 dakika, E-5'e ve İstanbul Havalimanı'na 12 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 30 dakika, Atatürk Havalimanı'na 12 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne ise 20 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

3. İstanbul Başakşehir projesinde futbol sahası, süs havuzu, güvenlik, cafe, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, restoran, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, sauna, bilardo, spa, çocuk oyun alanları, tenis kortu yer alıyor. Projede kameralı güvenlik hizmeti sunuluyor. 

Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal
3. İstanbul Başakşehir’in son etabı 30 Ekim’de satışta!

Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık
3. İstanbul Başakşehir’in son etabı 30 Ekim’de satışta!
 

Web: https://www.ucuncuistanbul.com/


projeye sor