3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli'nin sunumu 3 Ekim'de!

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli'nin sunumu 3 Ekim'de!Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü (AYGM) ‘3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli’nin en kapsamlı sunumunu 3-6 Ekim’de İstanbul’da yapacak. 


Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı’nda gerçekleştirilecek. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı himayesinde düzenlenen fuarın yapımcısı MCI Fuarcılık Genel Müdürü Ufuk Yavuz Tümer, İstanbul'da günde 6,5 milyon kişinin kullanması planlanan, hem karayolu hem demiryolu geçişleri bulunacak Büyük İstanbul Tüneli’nin büyüklüğü ve kapsamıyla dünyada ilk olacağını ifade etti.

Büyük İstanbul Tüneli’nin sadece ülkemizde değil, dünyada da merakla beklendiğini dile getiren MCI Fuarcılık Genel Müdürü Ufuk Yavuz Tümer, sözlerine şöyle devam etti:

“Ülkeler pür dikkat mega projelerimizi izliyor. 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli şüphesiz en çok dikkati çeken projelerimizden biri. Bu nedenle Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı kapsamında AYGM’nin gerçekleştireceği sunum tüm sektör yetkilileri için oldukça önemli. Katılımcılar, projenin tüm detayları hakkında bilgi sahibi olacak. Bunun yanı sıra bu çok önemli fuarda müteahhitten, mühendise; malzeme, teçhizat üreticisinden, imalatçıya ve tedarikçiden, müşavire pek çok sektör yetkilisi ulusal ve uluslararası proje uygulayıcıları ile bir araya gelme fırsatı bulacak.”

“Kıtaların buluştuğu yer" parolasıyla bu yıl uluslararası boyutta düzenlenen 3. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı, 3 - 6 Ekim 2018’de İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.