43. Yapı Fuarı-Turkeybuild 24 Ağustos'ta başlıyor!

43. Yapı Fuarı-Turkeybuild 24 Ağustos'ta başlıyor! 43. Yapı Fuarı-Turkeybuild 24 Ağustos'ta başlıyor!

İnşaat sektörünün trendlerinin konuşulacağı ve en son yapı teknolojileriyle yapı ürünlerinin sergileneceği Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 2020, 24-28 Ağustos tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenecek...Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 2020 fuarında inşaat sektörünün trendleri değerlendirilecek ve en son yapı teknolojileriyle birlikte yapı ürünleri sergilenecek. Bölgedeki en yeni yapı sektörü ürün ve hizmetlerinin sergilenmesi ve takip edilmesi için imkan sağlamasının yanında Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2020, içeriğiyle yaratıcı ve yatırımcı zihinler arasında köprü oluşturan aktiviteler düzenliyor.

YAPI FUARI ve DEĞİŞİM MİMARI SUNAR: YAPI TECH GARAGE

Türkiye ekonomisinin taşıyıcı sektörleri için düzenlediği fuarlar ile her yıl binlerce yabancı yatırımcıyı yerli iş ortakları ile bir araya getiren Hyve Group, 24-28 Ağustos 2020 tarihleri arasında 43. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da sektörün trendlerini konuşturacak. 

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, güçlü küresel ağını inşaat sektörüne aktararak yeni iş, ortaklık ve satın alım fırsatları sunmayı hedefliyor. Bu hedefle birlikte Turkeybuild İstanbul, sektör stratejisini desteklemek, bilgi alışverişi sağlamak, inovasyonu teşvik etmek ve de yapı sektörünün kamu, özel sektör ve akademik boyutları arasında etkileşim sağlayarak yeni fikirlerin tanıtılmasını sağlamak adına iş geliştirmeye yönelik etkinliklerle dolu verimli bir platform sunuyor.

YAPI TECH GARAGE ile Sektörün İş Yapış Şeklini Kökten Değiştiriyoruz!

Son 15-20 yılda girişimci bakış açısı ve büyük veriye dayalı çalışmalar birçok sektörde iş yapış şeklini baştan düzenledi. İnşaat sektörü bu gelişmelerden en az yararlanan sektörlerden biri, bu sebeple iş yapış şekli halen büyük ölçüde geleneksel temellere dayanıyor ve inovasyon için büyük potansiyel bulunduruyor. Aynı şekilde girişimciler ise şirketler için büyük bir dönüşüm yaratacak çıktılar oluştursalar da sektörle bir araya gelmekte ve kendilerini anlatmakta zorluk çekiyorlar. 

Yapı Fuarı'nın, Değişim Mimarı İnovatif Yönetim Danışmanlığı Kurucusu Demet Demirer ile ortak geliştirilen projede, sektördeki bu boşluğu doldurmak hedefiyle, YAPI TECH GARAGE alanı oluşturuluyor ve START-UP’lar (tekno-girişimler) inşaat sektörü ile bir araya getiriliyor.

Akıllı inşaat malzemeleri, BIM, sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik, yönetim araçları, yapı mobil uygulamaları, 3B üretim, robotik üretim ve nesnelerin interneti gibi konularda START-UP’lar tasarım aşamasından bina teslim aşamasına kadar mimarlara, mühendislere, proje yöneticilerine, üreticilere, yüklenicilere, geliştiricilere, pazarlamacılara ve kullanıcılara farklı olanaklar sunduğu teknolojiler bu alanda tanıtılacak.

YAPI TECH GARAGE’ın deneyim alanında ise girişimlerin sunumları ve ürün demoları ilk elden denenebilecek. 

Girişimcilere Açık Çağrı

Start-up bakış açısının ezber bozan çözümler sunarak sektörlerin dinamiklerini değiştirdiği bu dönemde, gayrimenkul ve inşaat sektöründe cesur işler yapan girişimcileri sektörle buluşturmaya hazırlanan Yapı Fuarı, “benim ürünümle sektör ivme kazanır” diyen, sektöre özel teknolojik ve ölçeklendirilebilir ürün geliştiren girişimcileri fuara davet ediyor.