5.Levent Torunlar GYO daire fiyatları 386 bin TL’den başlıyor!

5.Levent Torunlar GYO daire fiyatları 386 bin TL’den başlıyor! 5.Levent Torunlar GYO daire fiyatları 386 bin TL’den başlıyor!

Firma: Torunlar GYO

Proje: 5. Levent

Torunlar GYO mülkiyetinde Nisan 2015'te başlayan 5.Levent projesinin inşaatının bitiş tarihi 2017 yılı olarak öngörülüyor.Projede 1+1,2+1,3+1,4+1'e kadar bütçeye uygun pek çok daire alternatifi sunuluyor5.Levent Projesi 515 bin  metrekare arsa Avrupa yakasında TEM'e cepheli, hemen Finanskent'in ve Avrupa Konutlarının yanındaki parselde yer alan, merkezi iş alanlarına yakın olması ile değeri gün geçtikçe artan bölgede yer alıyor.


4 bin konuttan oluşan  5. Levent   Torunlar GYO  daire fiyatları ise 386 bin TL’den başlıyor, 1 milyon 400 bin TL’ye kadar yükseliyor.


Proje, İstanbul'un en önemli ulaşım aksı üzerinde bulunan, şehrin içindeki en önemli arazilerden birinde konumlanıyor. Projeden TEM otoyolu ve Kâğıthane-Cendere yoluna özel araçla kolay çok hızlı şekilde ulaşım imkânını var. Projenin merkezi iş alanı bölgesine çok yakın konumda bulunuyor ve şehirde bulunan alışveriş merkezleri, iş alanları, sosyal ve kültürel mekânlara, eğitim olanaklarına yakın olup lansmana özel ayrıcalıklı fiyatlarla sahiplerini bekliyor.


Proje içerisinde 110 bin metrekare yeşil alan, göletler ve süs havuzları, seyir ve oturma terası, kır kahvesi, doğal tarım alanı, festival meydanı ve açık hava sineması, tematik çocuk oyun parkı, çocuk kulübü, mangal ve barbekü alanları, 4 adet açık yüzme havuzu, 2 adet kapalı yüzme havuzu, restoran, cafe, market, spor merkezi, ve rekreasyon alanları yer alıyor.


5.Levent Evleri Projesinin İnşaat alanı yüzde 54 Torunlar GYO'ya ait olacak. Şirket, kendi kullanımı için 1+1'den 4+1'e kadar pek çok daire alternatifi inşa edecek. Proje lokasyonu itibariyle kolay ulaşım imkânı sunan, ailelere hitap eden bir modern yaşam projesi olmayı vadediyor.5. Levent İletişim

Tel : (0216) 425 03 28 / (0216) 425 20 07

Web adres: http://www.torunlargyo.com.tr

Ayşe Büşra YILMAZ/ Emlakkulisi.com


projeye sor