7 şirket eleman arıyor!

7 şirket eleman arıyor!

7 şirket ve yurtiçi ve yurtdışı için eleman arıyor.


1) Okan Holding: Son yıllarda Kazakistan'da inşaat alanında büyüyen Okan Holding, çimento sanayisinde tecrübeli proje müdürü, elektrik mühendisi ve makina mühendisi alacak. Başvurular 0 216 339 62 06 nolu faksa veya hr@okan.com.tr adresine yapılabilecek.

2) Dar Group: Dubai merkezli Dar Al-Handasah Dubai'de istihdam edilmek üzere proje yöneticileri, konut mühendisleri, şantiye sorumluları, mimarlar, yapı mühendisleri, planlama mühendisleri, makina mühendisleri, elektrik mühendisleri alacak. Başvurular Ibrar.@dargroup.com adresine yapılabilecek.

3) Güriş İnşaat ve Mühendislik: Dubai'de devam eden projeler için teknik ofis müdürü, yapım müdürü, şantiye şefleri ve planlama, hakediş, tasarım, dökümantasyon, elektrik ve saha kısım şefleri alacak. Başvurular 0 312 484 61 19 nolu faksa veya dubai@guris.com.tr adresine yapılabilecek.

4) Carrefoursa: yeni inşa edeceği projeler için inşaat proje sorumlusu alacak. Başvurular www.carrefour.com.tr adresinden yapılabilecek.

5) Soyak: Soyak Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım arsa geliştirme direktörü, mevzuat yöneticisi, yasal hizmetler direktörü, araştırma ve finansal analiz direktörü, muhasebe uzmanı ve ofis asistanı alacak. Başvurular 5 kasım'a kadar kariyer@soyakgmg.com.tr adresine yapılabilecek.

6) Alacalı İnşaat: İstanbul merkez proje müdürlüğünde görevlendirilmek üzere inşaat mühendisleri, proje tasarım mimarları, inşaat teknikerleri, satınalma uzmanı, kalite kontrol şefi, makine mühendisi ve inşaat teknikerleri alınacak. Başvurular 0 212 446 34 65 nolu faksa veya alacali@alacali.com.tr adresine yapılabilecek.

7) Acarlar İnşaat Madencilik:  Ankara  merkezli şirket proje müdür yardımcısı, saha sorumlusu, ölçüm grup şefi, harita teknikeri, topograf, alet operatörleri, saha formeni ve iş makinası operatörleri alacak. Başvurular 0 312 215 35 29 nolu faksa veya acarlar@acarlarins.com adresine yapılabilecek.