20 / 08 / 2022

A101'de elektrikli scooter fırsatları şimdi başladı! İşte 4 Temmuz 2022 fiyat listesi...

A101'de elektrikli scooter fırsatları şimdi başladı! İşte 4 Temmuz 2022 fiyat listesi...

Kent yaşamının büyük bir parçası haline gelen elektrikli scooterlar sıcak yaz aylarının gelişi ile beraber birçok kişinin gündemine oturdu! Türkiye'nin en büyük marketleri arasında yer alan A101'de ise birbirinden eşsiz elektrikli scooter satılıyor. İşte 4 Temmuz 2022 fiyat listesi...Kent yaşamının büyük bir parçası haline gelen elektrikli scooterlar sıcak yaz aylarının gelişi ile beraber birçok kişinin gündemine oturdu! Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde trafikten kaçmak için birebir olan elektirikli scooterların fiyatları da son zamanlarda en merak edilen konulardan birisi! 

Teknosa'dan elektrikli scooterlarda şok fiyatlar! Xiaomi, Onvo, Citymate... İşte 28 Haziran 2022 fiyat listesi...Park ve yakıt sorunu olmayan elektrikli scooterlar isimlerinde de geçtiği gibi elektrikle çalıştığı için aynı zamanda da doğa dostu denebilir. Fosil yakıta ihtiyaç duymayan elektrikli scooterların kullanımı son zamanlarda giderek arttı!

Türkiye'nin en büyük marketleri arasında yer alan A101'de ise birbirinden eşsiz elektrikli scooter satılıyor.  Peki, A101'de hangi elektrikli scooterlar satılıyor? Elektrikli scooter fiyatları ne kadar? İşte 4 Temmuz 2022 fiyat listesi...