Abdul Rahman İnşaat Gıda Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Abdul Rahman İnşaat Gıda Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Abdul Rahman İnşaat Gıda Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Abdul Rahman İnşaat Gıda Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile R.Mohd Radwan Barakat tarafından kuruldu. Abdul Rahman İnşaat Gıda Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile R.Mohd Radwan Barakat tarafından kuruldu. 

Abdul Rahman İnşaat Gıda Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:
1-İNŞAAT -İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. -Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar,idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları,beton,asfalt,karayolu,liman binaları,iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut,kooperatif meskenleri,kara ve demir yollarıhava meydanları,istasyonlar,otogarlar,otoparklar,garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları gibi bayındırlık tesisleri,tatil köyleri,okul inşaatı,eğitim merkezleri, öğrenci yurtları,gölet ve iskele,turistik konaklama, uçuş pistleri,sportif ve tamamlayıcı tesisler ve petrol doğalgaz boru hatları, kanal içme suyu, su kanalları drenaj tesisleri, sulama ve kanalizasyon işlerinin inşasını yapmak,taahhütlerde bulunmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Abdul Rahman İnşaat Gıda Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Akşemsettin Mah.Fevzipaşa Cad. No.133/3 Fatih