Adalife Maltepe fiyat listesi!

Adalife Maltepe fiyat listesi!

Firma: Çolakoğlu İnşaat

Proje: Adalife

Çolakoğlu İnşaat projesi olarak yükselen Adalife'ta daire satışlarına devam ediliyor. Adalife Maltepe fiyat listesi kapsamında fiyatlar 395 bin TL ile 550 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.Dairelerin hemen teslim edildiği Adalife'ta toplam 116 adet konut yer alıyor. Satışların devam ettiği  Adalife  Maltepe fiyat listesi bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.


Çolakoğlu İnşaat tarafından yaşama geçirilen Adalife projesi, 5 bloktan meydana geliyor. 3 oda 1 salon olarak olarak tasarlanan daireler 140 metrekare ile 145 metrekare alanlara sahip.


İnşaat alanı 7 bin metrekare olarak belirlenen Adalife Evleri'nde; merkezi sistem ısıtma, full ankastre, jakuzi, kamelyalar, oyun odası, oyun parkı, fitness center, kapalı otopark, güvenlik  gibi olanaklar sunuluyor. Adalife Maltepe fiyat listesi kapsamında fiyatlar 395 bin TL'den başlıyor.


İstanbul Anadolu yakası Maltepe bölgesinde inşa edilen Ada Life Evleri projesinin temeli 1 buçuk yıl önce atıldı. Projede konut sahibi olmak için banka kredisi kullanmak mümkün. 


Maltepe Adalife projesi, metroya ve E-5 Otoyolu'na 400 metre mesafede yükseliyor. Dairelerin teslimlerinin hemen yapıldığı Adalife Maltepe fiyat listesi kapsamında fiyatlar 395 bin TL'den başlayıp, 550 bin TL'ye kadar yükseliyor.


Telefon: 0216 365 91 91

Cep: 0533 957 25 91

Web Adresi: www.colakogluyapigrubu.com

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor