Adana İl Özel İdaresi, Yüreğir'e Anadolu Lisesi yaptıracak!

Adana İl Özel İdaresi, Yüreğir'e Anadolu Lisesi yaptıracak!

Adana İl Özel İdaresi İnşaat ve Yapı Kontrol Daire Başkanlığı, Yüreğir ilçesi Yamaçlı 28 derslikli Anadolu Lisesi yapım işi gerçekleştirecek. İhale, 31 Kasım 2011 tarihinde yapılacakAras Elektrik Dağıtım A.Ş, Erzincan ili merkez ve ilçelerine bağlı köylere AG-YG(OG) elektrik tesisi yapım işi için ihaleye çıkacak. İhale, 24 Ekim 2011 tarihinde açık ihale usulü ile yapılacak.

Bina inşaatı yaptırılacak

Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Doğuakdeniz Bölge Müdürlüğü, Doğuakdeniz Bölge Müdürlüğü hizmet binası
yaptıracak. İhale, 31 Ekim 2011 tarihinde açık ihale usulü ile düzenlenecek.

Mevcut atıksu ve içmesuyu hatlarında kısmi yenileme ve rehabilitasyon yaptırılacak

İstanbul Su Kanal İdaresi (İSKİ) Genel Müdürlüğü, Güngören Şube Müdürlüğü mesuliyet sahası içerisinde bozuk, çökük, hasarlı ve hizmet dışı kalmış mevcut atıksu ve içmesuyu hatlarında kısmi yenileme ve rehabilitasyon işi için ihale açacak. İhale, 1 Kasım 2011 tarihinde açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek.

Cami tamamlama işi yaptırılacak

Kadıköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Merdivenköy Mahallesi Gözcübaba Cami tamamlama işi yaptıracak. İhale, 21 Ekim 2011 tarihinde açık ihale usulü ile düzenlenecek.

Doğal hayat doğal enerji güneş panelleri santrali kurulum ve çelik platform yaptırılacak

Şehitkamil Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, doğal hayat doğal enerji güneş panelleri santrali kurulum ve çelik platform yapım işi için ihaleye çıkacak. İhale, 25 Ekim 2011 tarihinde açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek.

Havaalanı üst yapıları inşaatı yaptırılacak

Kastamonu İl Özel İdaresi Plan ve Proje Müdürlüğü, Kastamonu Uzunyazı Havaalanı üst yapıları inşaat yapımı için ihale yapacak. İhale, 1 Kasım 2011 tarihinde açık ihale usulü ile düzenlenecek

AA