27 / 06 / 2022

Adana'da 64 milyon TL kira yardımı yapıldı! 

Adana'da 64 milyon TL kira yardımı yapıldı! 

Ceyhan Polipropilen Üretim Tesisi temel atma ve Adana'da yapımı tamamlanan projelerin toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana'da kentsel dönüşüm çalışmaları dahilinde yapılan kira yardımları açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ceyhan Polipropilen Üretim Tesisi temel atma ve Adana'da yapımı biten projelerin toplu açılış töreninde açıklamalarda bulundu.

TRT Haber'de yer alan habere göre; Erdoğan Adana'da yapılan kira yardımları hakkında açıklamada bulundu. Erdoğan açıklamasında şunları söyledi:

Adana da 64 milyon TL kira yardımı yapıldı! 

"Dijitalleşme ve yapay zeka gibi teknolojinin sağladığı yeni imkanları da en iyi şekilde kullanacağız. Yeşil Kalkınma Devrimi ile sanayiden ihracata her alanda ülkemizi yeni bir seviyeye çıkartıyoruz. Milletimiz istiyor biz de yapıyoruz. Bugüne kadar hep böyle oldu, bundan sonra da aynı şekilde devam edecek. Ülkemizi bugüne kadar önüne çıkan her engelden nasıl kurtardıysak bugün de aynısını yapacağız. Biz "Yaparsa AK Parti yapar"diyerek işimize bakmayı sürdüreceğiz. 

Küresel düzeyde enerji fiyatları fahiş oranları arttığı halde, biz bunları 3'te biri 5'te biri oranda yansıtıyoruz. Kentsel dönüşüm projesi kapsamında bugüne kadar 64 milyon liralık riskli bina kira yardımı yaptık."

Adana'da kirasını ödeyemeyen aileye yardım eli uzatıldı!