Adekor Mimarlık Mühendislik İnşaat ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Adekor Mimarlık Mühendislik İnşaat ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Adekor Mimarlık Mühendislik İnşaat ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Yunus İslamoğlu, Zeynep Ay tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 2 Ağustos 2013 tarihinde kurulduAdekor Mimarlık Mühendislik İnşaat ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Yunus İslamoğlu, Zeynep Ay tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 2 Ağustos'ta kuruldu. Adekor Mimarlık Mühendislik İnşaat ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kapsamında her iki kurucunun da 5 bin TL'lik hissesi bulunuyor. 


Adekor Mimarlık Mühendislik İnşaat ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethaneinşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Adekor Mimarlık Mühendislik İnşaat ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Ümraniye, Esenşehir Mahallesi, Kürkçüler Caddesi, Muradiye Sokak, No:134/A.