Adnan Oktar'ın Pembeköşkü'ne el konuldu!

Adnan Oktar'ın Pembeköşkü'ne el konuldu! Adnan Oktar'ın Pembeköşkü'ne el konuldu!

Şantaj çetesi kurmakla suçlanan Adnan Oktar'ın mal varlığına el konuldu. Oktar'ın Kandilli'deki saray yavrusu evinde padişah tahtları bulunuyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Adnan Oktar ve yaklaşık 235 kişi hakkında gözaltı kararının olduğu operasyon bu sabah düzenlendi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından başlanılan operasyon hala devam ediyor. Adnan Oktar'ın ev ve işyerlerinde arama yapılıyor. Oktar'ın mal varlıklarına da el konuldu ve şirketlerine kayyum atandı.

İşte Adnan Oktar'ın mal varlığı...

Posta Gazetesi'nde yayınlanan habere göre şantaj çetesi kurmakla suçlanan Adnan Oktar, Kandilli'de Boğaz manzaralı 30 dönüm orman arazisine kurulmuş bir saray yavrusunda oturuyor. 

 

 

Yazları Silivri'deki, çifte yüzme havuzlu, göletli çiftlikte, sosyetenin katıldığı partiler veriyor. Oktar, evlerine padişah tahtları ve mobilyalarını altın varaklı alıyor.

 

 

Silivri Fenerköy'deki Pembeköşk isimli çiftlik 40 dönümlük arsa alanı üzerinde bulunuyor. Oktar'ın evine ulaşabilmek için, 750 metrelik özel bir yoldan geçiliyor.

 

 

Oktar'ın evinin çevresi tellerle çevrili. Arnavutköy, Bebek ve Kuruçeşme'yi gören evin kapılarında arapça yazılar yazıyor. Ev antika döşeli. İçi, heykel cenneti. Koltuk ve yemek takımları altın varakla kaplanmış. Yerler mermer ve ahşap.

 

 

pus