02 / 07 / 2022

Afyon Dinar'da kanalizasyon arıza çalışması başlatıldı!

Afyon Dinar'da kanalizasyon arıza çalışması başlatıldı!

Belediye Başkanı Saffet Acar'ın telsiz veya telefon ile devam bilgi aldığı kanalizasyon arıza ekipleri ev, iş yerleri ve kanalizasyon hatlarında meydana gelen tıkanma ve kanalizasyon arızalarına gece gündüz müdahale ediyor.
Dinar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Kanalizasyon Arıza Amirliğine bağlı ekipler, gece gündüz çalışmasını sürdürüyor Belediye Başkanı Saffet Acar'ın telsiz veya telefon ile devam bilgi aldığı kanalizasyon arıza ekipleri ev, iş yerleri ve kanalizasyon hatlarında meydana gelen tıkanma ve kanalizasyon arızalarına gece gündüz müdahale ediyor. Ekipler son olarak Opet karşısında bulunan deprem evleri hattında meydana gelen tıkanmaya müdahale ederek arızayı giderdi. 


HER YER İLAÇLANIYOR 

Belediye Veterineri Oğuz Başkaya'nın takip ve kontrollerinde Dinar'da ilaçlama devam ediyor. Gece ve gündüz olarak iki kademede yapılan ilaçlamada sinek, larva ve benzeri böcek ve haşerelere karşı yapılan ilama çalışması su kanalları çevresi başta olmak üzere mezbahane, besihane çiftlikleri bölgeleri, çarşı merkezi, Emniyet Müdürlüğü Binası dorum katı. Meteoroloji binası bahçesi, Suçıkan, Toki, tüm mahalle ve caddelerde ilaçlama yapılıyor. Lider Gazetesi