Ağaoğlu, 212 Power Center'ın residence kısmına el attı!

Ağaoğlu, 212 Power Center'ın residence kısmına el attı!Ali Ağaoğlu, 212 Power Center'ın residence kısmını aldı. Projede tadilat yapıyor!


Türkiye'nin 1 numaralı haber sitesi www.emlakkulisi.com'a açıklama yapan Ağaoğlu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, "Ataşehir'de satışa çıkardığımız My Prestige projesi çok yoğun ilgi gördü. İstanbul'da ciddi bir nitelikli ofis açığı olduğunu gördük. 212 Power Center'daki rezidansları homeofis'e çevirdik. Proje My Prestige'in devamı olacak" dedi.

Projenin arsa sahibi Edip İplik ile yüzde 38, yüzde 62 hasılat paylaşımı modeliyle anlaştıklarını belirten Ağaoğlu, Havalimanı'na yakın olan arsaya İstanbul'un en prestijli  projelerinden birisini inşa edeceklerini söyledi.

Projenin ruhsatı ve imar izinlerinin alındığını kaydeden Ağaoğlu, "Edip İplik ile birkaç aydır görüşüyorduk. Anlaşmayı yarım saat önce imzaladık. Aralık ayında satışa çıkmayı planlıyoruz" diye konuştu.

Ispartakule'de de son aşamaya geldiklerini vurgulayan Ali Ağaoğlu, Kasım ayının ilk haftasında projenin satışa çıkacağını belirtti.
Tebernüş Kireçci/Emlakkulisi.com