19 / 08 / 2022

Agora Antalya AVM bugün açılıyor!

Agora Antalya AVM bugün açılıyor!

Agora Antalya Alışveriş ve Eğlence Merkezi, bugün Antalya'da açılıyor.  Adını antik çağdaki çarşı, pazar, ticaret yeri anlamına gelen 'Agora'dan alan AVM, Antalyalılar ile bugün buluşacak. Agora Antalya Alışveriş ve Eğlence Merkezi, bugün Antalya'da açılıyor.  Adını antik çağdaki çarşı, pazar, ticaret yeri anlamına gelen 'Agora'dan alan AVM, Antalyalılar ile bugün buluşacak. 


Sabah Gazetesi'nin haberine göre, 1970'lerin sonunda Gürcan Oral tarafından kurulan 'Odak Group' ilkini 2003'te İzmir'de, ikincisini 2015'te Sakarya'da açtığı Agora'nın üçüncüsü için adresini Antalya olarak belirledi.

 

BÖLGENİN EN BÜYÜK AVM'Sİ
Agora AVM, giyimden aksesuara, kozmetikten ev tekstiline, kitaptan teknolojiye kadar yerli ve yabancı markaları Antalyalılar ile buluşturacak. 


Agora AVM aynı zamanda bölgenin en büyük alışveriş merkezi olma özelliğini de taşıyor.  Bin metrekarelik eğlence merkezi, 8 sinema salonu, 800 metrekarelik özel dizayn bowling salonu da keyifli zaman geçirmek isteyenlerin vazgeçilmez mekanı haline gelecek Agora AVM'nin açılışı bugün saat 11.00'de yapılacak. Saat 19.00'da ise Ayla Çelik konseri ve imza günü gerçekleştirilecek.