02 / 07 / 2022

Ahmet Arslan, Uşak'taki kentsel dönüşümü inceledi!

Ahmet Arslan, Uşak'taki kentsel dönüşümü inceledi!

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan Uşak'ta devam eden kentsel dönüşüm projesinde incelemelerde bulundu. Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan Uşak'ta devam eden kentsel dönüşüm projesinde incelemelerde bulundu. 

 


Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan Uşak'ta devam eden kentsel dönüşüm projesinde incelemelerde bulundu. Başkan Cahan’ı kutlayan Arslan, “Yatay mimarinin kullanılması, şehre nefes aldırır görüntü oluşturmuş” diye konuştu.

 

Ahmet Arslan, “Belediye Başkanımız Nurullah Cahan’ın çalışmaları, yaklaşık 5.5 dakikalık bir video olarak gösterildi. Eminim ki, orada projeler sadece ana hatlarıyla gösterildi. Gerçekten memnuniyetle görüyoruz ki, AK Parti’de vatandaşa dokunmak, vatandaşa hizmet etmek adına belediyecilik çok önemli. O nedenle sizi tebrik ediyorum” dedi. 

 

Bakan Arslan, Toplu Konut İdaresi ile birlikte yapılan Uşak Kentsel Dönüşüm Projesi’ne değindi. Arslan, “Gerçekten çok güzel olmuş. Yatay mimarinin kullanılması şehre nefes aldırır bir görüntü oluşturmuş. Yine bu çalışmanın vatandaşlar tarafından onay görmesi de oldukça önemli. Bu nedenle Uşaklıları da kendi projelerine sahip çıkmaları nedeniyle tebrik ediyoruz'' şeklinde açıklamalarda bulundu.