Ahmet Ümit Mall Of İstanbul'da söyleşi yaptı!

Ahmet Ümit Mall Of İstanbul'da söyleşi yaptı!İçerisinde 350 adet mağaza bulunan ve 656 bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilen Mall Of İstanbul Alışveriş Merkezi'nde 21 Haziran günü Ahmet ümit söyleyişi yaptı.Torunlar Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Mall Of İstanbul projesi 656 bin metrekarelik bir arsa alanı üzerine inşa ediliyor. 23 Mayıs'ta kapılarını açan Mall Of İstanbul'da  rezidans, otel, ofis ve gözteri merkezi yer alıyor.


İstanbul'da yükselen Mall Of İstanbul projesi MOİ Park bir eğlence alanı sahip.  MOİ Park haricinde MOİ Sahne ve MOİ Sanat bölümlerinin de yer aldığı projede MOİ Sahnenin 700 kişilik bir kaapsitesi mevcut iken, MOİ Sanatın ise 1200 metrekarelik bir sergi alanı bulunuyor. 


Başakşehir Basın Ekspres yolu üzerinde konumlandırılan Mall Of İstanbul projesinde 3.050 koltuk kapasiteli 16 adet sinema salonu ve interaktif Osmanlı Müzei yer mevcut.


42 adet asansr, 83 adet yürüyen marpenin de olduğu Mall Of İstanbul projesinde Pierre Cardin, Home Store, Atalar gibi çeşitli mağazalara yer veriliyor.


Mall Of İstanbul'da ayrıca Anadolu , Uakdoğu, Ege, Antep ve Avrupa yemek çeşitlerini tatmak da mümkün. 


Mall Of İstanbul nerede: Mall of İstanbul adres!


Adres: Süleyman Demirel Bulvarı Mahmutbey / Başakşehir İstanbul


web: http://www.mallofistanbul.com.tr/


Telefon: 444 2 664