08 / 02 / 2023

Aile destek ödemeleri yattı mı? Aile destek ödemesi ne kadar? 2022 Aile Destek Programı...

Aile destek ödemeleri yattı mı? Aile destek ödemesi ne kadar? 2022 Aile Destek Programı...

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından ihtiyaç sahiplerine her ay düzenli olarak ödenen Aile Destek Programı ödemeleri ne zaman yatacak? Aile destek ödemesi ne kadar? Aile destek ödemeleri ayın kaçında yatacak? İşte 2022 Aile Destek Programı...Aile yardım paketi ödemeleri, Aralık ayının başında en çok araştırılan konulardan biri oldu. Yılda yaklaşık 4 milyon hanenin aile destek programlarından yararlandığı bildirilmektedir. Düşük gelirli hanelere yapılan ödemelerin 12 ay sürdüğü bilinmektedir. Aile Destek Paketi programı için aynı ödeme tarihi ne zaman?

Aile Destek Programı ödemeleri Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından aylık olarak hesabınıza yatırılır. Aralık Aile Yardımı ödemeleri Aralık ayının ikinci haftasında yapılacaktır.

Aile destek ödemeleri yattı mı? Aile destek ödemesi ne kadar? 2022 Aile Destek Programı...

ÖDEMELERLE İLGİLİ AÇIKLAMA

 Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Program dahilindeki gelecek ödemelerde de aynı uygulama sürdürülecek olup destek sağlanacak ayın sonunda ödeme işlemleri güncel veriler ışığında başlatılacaktır. İşlemleri takip eden ayın ilk haftasında ise hak sahibi vatandaşlarımıza Türkiye Aile Destek ödemeleri ulaştırılacaktır." denildi.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön