Akarsu Spor Kompleksi hizmete açılıyor!

Akarsu Spor Kompleksi hizmete açılıyor!Azeri iş adamı İlham Abbasov'un  Ankara Altınpark'ta yaptırdığı Akarsu Spor Kompleksi hizmete açılıyor


Azeri iş adamı ve eski judocu olan İlham Abbasov, Türk judosuna destek vermek ve Türkiye ile Azerbaycan arasındaki pekiştirmek adına yaptırdığı spor kompleksi 7 Kasım'da yapılacak törenle hizmete girecek.

Eski judocu ve iş adamı Abbasov'un yaklaşık 1,5 milyon dolar yatırımla  Ankara  Altınpark'ta yaptırdığı Akarsu Spor Kompleksi, 7 Kasım Cumartesi günü saat 10.00'da düzenlenecek törenle hizmete açılacak. Törene Azerbaycan Cumhuriyeti Büyükelçisi Zakir Haşimov'un da katılması bekleniyor. Açılış sonrasında, Azerbaycan eski Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev'in "Bir millet iki devlet" sözünden yola çıkarak, yıldızlar kategorisinde iki ülke sporcularının katılacağı özel bir turnuvanın yapılacağı da  belirtildi. Açılışla ilgili basın toplantısı ise yarın saat 11.00'de Judo ve Kuraş Federasyonu Başkanı Fatih Uysal ile iş adamı İlham Abbasov'un katılımıyla düzenleneceği bildirildi.
AA