Akfırat Evleri‘nde 178 bin 500 euroya hemen teslim!

Akfırat Evleri‘nde 178 bin 500 euroya hemen teslim!

D Yapı'nın geliştirdiği MİLPA'nın pazarladığı Akfırat Evleri'nde fiyatlar 178 bin 500 eurodan başlıyor. Çelik sistemle inşa edilen villalar hemen teslim ediliyor.


Tuzla'nın Tepeören-Akfırat bölgesinde hayata geçirilen Akfırat Evleri projesine ilgi sürüyor. İstanbul'un yıldızı parlayan yeni yaşam merkezlerinden biri olan Tepeören-Akfırat bölgesinde, yeşili sınırsızca kucaklayan Akfırat Evleri'nde satışlar tamamlanmak üzere. Tüm evler dekorasyon çalışmalarına başlamak üzere teslim edildi. Projede Nisan 2007'de hayat başladı.


Boğaziçi Köprüsü'ne 38 km, Formula-1 pistine 8 km, TEM Otoyolu Kurtköy kavşağına 11 km mesafede 140 dönüm arazi üzerinde yapımı süren Akfırat Evleri, 4 ayrı tipte, 143 adet bağımsız bahçeli evden oluşuyor. 600 ile 1.000 metrekare arasında değişen bağımsız bahçe içine kurulu olan evler 205 ile 305 metrekare büyüklüğünde 3 oda ve 5 oda alternatifleri ile farklı beklenti ve ihtiyaçlara göre çözümler sunuyor.


D-Yapı ve Milpa işbirliği ile Türk ve uluslararası yönetmeliklere uygun olarak “galvanizli hafif çelik taşıyıcılı sistem” üzerine inşa edilen Akfırat Evleri, depreme karşı dayanıklılığıyla da dikkat çekiyor.


Evler, dış cephesi tamamlanmış kaba veya D-Yapı'nın sunduğu iç dekorasyon paketi ile donatılarak iki şekilde teslim ediliyor. Anahtar teslim tercihler, sunulan dekorasyon paketi çerçevesinde kalmak kaydı ile zengin seçenekler sayesinde ev sahibine kendi talebine göre dizayn imkanı sunuyor. Salonda lamine parke,mutfakta ithal dolaplar ve banyolarda Vitra vitrifiye ve aksesuarlar kullanılıyor.


 


178 bin 500 eurodan başlayan fiyatlarla satılan ve ihtiyaçlara uygun planlı ve pratik bir yaşam sitesi konseptiyle müşterilerini kucaklayan Akfırat Evleri, içinde; yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu, 2 tenis kortu, fitness merkezi, çok amaçlı spor sahası, restoran,çocuk oyun alanı ve alışveriş merkezi bulunan sosyal merkez'i ile ayrıcalık yaratıyor.


Akfırat Evleri Satış ve Pazarlama ofisi: 0 216 593 24 27


 


 


 


Yeri: Tuzla-Tepeören Akfırat bölgesi


Şirket: D-Yapı


Alan: 140 dönüm


Villa Adedi: 143


Metrekare: 205 m², 210 m², 293 m² ve 305 m² (brüt) olmak üzere 4 ayrı büyüklükte


Mimari Proje: İltay Mimarlık


Başlangıç Tarihi: Nisan 2005


Teslim Tarihi: Aralık 2006


Nasıl teslim ediliyor: Dış cephesi tamamlanmış kaba teslim edilebileceği gibi isteğe bağlı olarak anahtar teslim seçeneklerine de sahip. Anahtar teslim tercihler, sunulan dekorasyon paketi çerçevesinde kalmak kaydı ile ev sahibine kendi talebine göre dizayn imkanı sunuyor.Salonda lamine parke,mutfakta ithal dolaplar ve banyolarda Vitra vitrifiye ve aksesuarlar kullanılıyor.


Fiyat aralığı: 178 bin 5 yüz -275 bin Euro arası değişen fiyatlarla.


Ödeme şekli: Milpa güvencesiyle yüzde 40 peşinat 12 aya kadar döviz bazında vade farksız taksitlendirme. Ayrıca Akfırat Evleri'ne özel banka kredisiyle 300 aya kadar Döviz/YTL bazında vade imkanı. 


SİTE ÖZELLİKLERİ


 


Toplam 4000 m²lik alan üzerine kurulu olan Sosyal Merkez'de;


1 adet yarı olimpik yüzme havuzu ve çocuk havuzu


2 adet tenis kortu


Fitness merkezi


Çok amaçlı spor sahası


Restoran


Çocuk oyun alanı


Günlük ihtiyaçların karşılanacağı alışveriş merkezi (market)


Bisiklet ve yürüyüş yolları
VİLLA ÖZELLİKLERİ


Türk ve uluslararası yönetmeliklere uygun olarak “galvanizli hafif çelik taşıyıcılı sistem” üzerine inşa edilen evler ses ve ısı yalıtımlı olup , depreme karşı dayanıklılığıyla da dikkat çekiyor.


Evler 18 ayın sonunda dış cephede; doğramalar ve ana giriş kapısı takılmış, dış cephe boya, teraslar bitirilmiş, iç cephede ise tüm tesisatlar döşenmiş , radyatörler takılmış bir şekilde teslim edildi.